Meksykańska fiesta z JemyJemy!

Tej zimy, za sprawą marki JemyJemy znanej z gotowych oraz pożywnych zup, które wystarczy przelać do naczynia i podgrzać, przeniesiemy się do słonecznego Meksyku, aby poczuć klimat letnich podróży i smak tamtejszych specjałów. A wszystko to za sprawą nowej, delikatnie pikantnej, pełnej aromatu, przygotowanej z naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych barwników Zupy Meksykańskiej JemyJemy, która dołączyła do oferty linii Zupy Świata.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Zupa Meksykańska JemyJemy

Najnowsza propozycja od JemyJemy to prawdziwa klasyka kuchni meksykańskiej. Ta lekko pikantna i aromatyczna zupa, ugotowana z mięsem wieprzowym oraz różnorodnymi warzywami, takimi jak czerwona fasola, cebula, kukurydza i papryka, wzbogacona wyselekcjonowanymi ziołami i przyprawami, to nie tylko idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bardziej egzotycznych smaków, ale także sposobu na szybki i smaczny obiad w biurze, domu, plenerze czy podczas spotkań w większym gronie.

Gotową Zupę Meksykańską JemyJemy wystarczy przelać do naczynia i podgrzać, aby następnie cieszyć się pełnowartościowym, wyrazistym i sycącym daniem. Można ją serwować solo, ale także w towarzystwie nachosów i zapieczonego sera, tortilli, z natką pietruszki, świeżą kolendrą czy chrupiącymi grzankami.

———

———

W ofercie linii Zupy Świata marki JemyJemy dostępne są trzy wyjątkowe zupy: Tajska, Meksykańska oraz Węgierska Gulaszowa, zainspirowane smakami i składnikami pochodzącymi z różnych kręgów kulturowych. Dzięki zastosowaniu poręcznego i lekkiego opakowania typu doypack oraz naturalnych procesów utrwalania, każda z nich do momentu otwarcia może być przechowywana poza lodówką.

Nowy produkt jest dostępny w sprzedaży w cenie ok. 7.69 zł/400 g.

Więcej informacji na www.jemyjemy.com.

Producent: PROFI S.A.

Zupa Meksykańska JemyJemy (400 g), cena det. ok 7.69 zł

Źródło:

JemyJemy