Konkurs organizowany przez markę Mama i ja – WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA

Marka wody źródlanej Mama i ja zorganizowała konkurs, który trwa do 09.04.2024 roku.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Konkurs Mama i ja

Do udziału zaproszeni są najmłodsi – ich zadaniem jest przygotowanie pracy artystycznej, która będzie obrazowała znaczenie wody w codziennym życiu.

Forma i kontekst są dowolne.

Zgłoszenia konkursowe można dodawać w komentarzu pod postem konkursowym na profilu marki https://www.facebook.com/woda.mamaija albo udostępniając je na swoim profilu na Instagramie wraz z hasztagiem

#wodaźródłemżyciakonkurs

Elementem stałym każdej z prac musi być napis: „Światowy Dzień Wody z Mama i ja”.

Na każdego z 3 zwycięzców 🏆 czeka wspaniała nagroda:

🥇 za zajęcie pierwszego miejsca: magiczny piasek do kolorowania
🥈 za zajęcie drugiego miejsca: gra kreatywna z masą piankową
🥉 za zajęcie trzeciego miejsca: zestaw malarski do marmurkowania

Szczegóły konkursu określa regulamin dostępny w bio na instagramowym profilu marki @mamaijawoda oraz w postach konkursowych na Facebooku.

Życzymy powodzenia!

WOSANA
WOSANA S.A. jako producent wiodącej wody źródlanej dedykowanej dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym mamom – Mama i ja, szczególne znaczenie przypisuje inicjatywom propagującym ideę rodzicielstwa i wspierającym rozwój dzieci. Początki firmy WOSANA sięgają 1991 roku, jej siedziba mieści się w Andrychowie. Najwyższą jakość produktów zapewnia wdrożony przez firmę system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny z międzynarodową normą IFS standard. Mama i ja, woda obecna na rynku od roku 1998, posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Produkt dostępny jest w sieciach handlowych: Lidl, Makro, Tesco, Kaufland, Netto, Carrefour, Selgros, Auchan, Żabka oraz w e-sklepach dodomku.pl, frisco.pl oraz bdsklep.pl.

Źródło:

WOSANA