Curaprox kids – Szczoteczki i pasty przyjazne dzieciom

Zdrowie dziecka to jedna z najważniejszych wartości dla rodziców i marka Curaprox doskonale o tym wie. To właśnie z tą myślą opracowała produkty z linii kids – szczoteczki, z którymi mniejsze pociechy przywitają uśmiech i zażegnają próchnicę oraz pasty, które zapewnią doskonałą świeżość i zabawę. Ten zestaw sprawi, że dzieci same będą chciały szczotkować zęby! Niemożliwe? Tylko spójrz…
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Curaprox kids szczoteczka i pasta

Dbanie o zdrowe uzębienie jest bardzo ważne nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Dlaczego trzeba zwrócić szczególną wagę na prawidłową higienę jamy ustnej w przypadku naszych pociech? Zęby mleczne są jeszcze bardziej podatne na powstawanie ubytków, ponieważ ich szkliwo jest o połowę cieńsze, a struktura jest mniej zmineralizowana. Ponadto ich pielęgnacja w pierwszych latach życia wpływa na stan uzębienie w wieku dorosłym. Czas wybrać zestaw do mycia zębów, w którym zakocha się Twoje dziecko.

Szczoteczka do zębów Curaprox kids
Wybierając odpowiednią szczoteczkę dla dziecka, należy pamiętać, że powinna być ona łatwa w użyciu i jednocześnie funkcjonalna. Te od Curaprox zostały zaprojektowane z myślą o szczególnych potrzebach anatomicznych mniejszych ust i dłoni dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Dzięki temu, że szczoteczki są mniejsze, a do tego posiadają ośmiokątną rączkę i kompaktową, lekko odchyloną główkę, są jednocześnie wygodniejsze do trzymania i poruszania w jamie ustnej. Każdą szczoteczkę wyposażono w 5500 niezwykle cienkich włókien Curen® o średnicy 0,09 mm. To zapewnia moc niezawodnego i wyjątkowo delikatnego czyszczenia. Są one idealne dla naszych pociech o wrażliwych ząbkach i dziąsłach – nawet wtedy, gdy zaczynają wychodzić żeby stałe. Szeroka gama fantastycznych kolorów, pozwoli wybrać tę, w której Twoje dziecko się zakocha.

Pasty do zębów Curaprox kids
Właściwa pasta do zębów powinna być łagodna i jednocześnie skuteczna. Co więcej, powinna dawać dużo radości. Takie są pasty do zębów Curaprox kids. Charakteryzują się one różnym poziomem fluoru – w tym jedna bez fluoru, aby zaspokoić potrzeby różnych grup wiekowych. Ponadto są dostępne w różnych smakach – truskawkowym, arbuzowym i miętowym oraz zawierają starannie dobrane składniki, które zapewniają zdrowy rozwój zębów mlecznych i pierwszych zębów stałych. Enzymy pomagają ślinie chronić szkliwo. Ksylitol ma łagodne działanie antybakteryjne i wprowadza do pasty nutę naturalnej słodyczy. Nie znajdziemy tu SLS, triklosanu ani mikroplastiku.

Curaprox kids szczoteczka do zębów: 28,40 zł/ szt.

Curaprox kids pasta do zębów: 32,00 zł/ szt.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta.

render_toothpaste_strawberry_950
Fot. CURAPROX
Fot. CURAPROX
CURAPROX
CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej. Wszystkie produkty Curaprox są tworzone i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.

Źródło:

CURAPROX