Zaplanuj wymarzone wakacje z Lidl Polska

Czerwiec kojarzy się z beztroskim okresem wakacyjnym. Chcąc skorzystać z nadchodzącej, pięknej pogody, warto zajrzeć do sklepów Lidl Polska, w których od poniedziałku do soboty, 5-10 czerwca, dostępne będą wakacyjne akcesoria, idealne zarówno na aktywny relaks, jak i beztroskie leniuchowanie!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
basen Lidl

Złote promienie słońca rozgrzewające skórę, zielone korony drzew, śpiew ptaków oraz kwitnące łąki. Kto z nas za tym nie tęsknił? Czerwiec, a wraz z nim nadchodzące lato, otwierają furtkę do pięknej pogody i błogiego odpoczynku. Dla planujących lato w ogródku, Lidl przygotował duży wybór wakacyjnych akcesoriów. Od poniedziałku, 5 czerwca, w ofercie sklepów pojawią się m.in. baseny – idealne, aby ochłodzić się w upalne dni. Klienci będą mogli kupić szybki w montażu, basen na metalowym stelażu Crivit o pojemności 1 287 l w supercenie 299 zł/ 1 zestaw. Dostępna będzie również jego powiększona wersja o pojemności 4 383 l w cenie 499 zł/ 1 zestaw, w pakiecie z pompą filtrującą (1 200 l/godz.) i wkładem filtra. Oba baseny zostały wykonane z wytrzymałego, trzywarstwowego materiału PVC i umożliwiają łatwe opróżnianie wody przez zawór spustowy. Alternatywą dla nich będzie basen Bestway Steel Pro™ Frame w cenie 699 zł/ 1 zestaw. Wykonany z wyjątkowo odpornego na rozdarcie materiału DuraPlus™, wyposażony w solidną, odporną na korozję, stalową ramę, a także pompę filtrującą (3028 l/godz.), basen o pojemności aż 5 377 l będzie stanowił doskonałe źródło zabawy dla całej rodziny. Czym jednak byłaby zabawa w basenie bez dmuchanych akcesoriów? Specjalnie dla dzieci Lidl przygotował kolorowe siedziska i koła do pływania Crivit (39,99 zł/ 1 szt.), a także brodziki z daszkiem z motywem zwierząt (59,90 zł/ 1 zestaw) oraz wodne ślizgawki Playtive (49,99 zł/ 1 zestaw). Niezależnie czy to przydomowy basen, czy ocean pełen ryb, dla ochrony oczu i podwodnych eksploracji, przydadzą się okulary dziecięce do pływania Crivit (14,99 zł/ 1 para).

Nie każdy miłośnik wody szuka jednak zabawy – są tacy, którzy pragną relaksu. Specjalnie dla nich w ofercie Lidla pojawi się dmuchane 4-osobowe jacuzzi Lite by Mspa w cenie 999 zł/ 1 zestaw, łączące jakość z nowoczesnym designem. Jacuzzi o pojemności 700 l wyposażone jest w przewodowy pilot sterujący, pompę filtrującą (1325 l/godz.), funkcję inteligentnej filtracji oraz szybkość nagrzewania wody do 2°C/godz. Po wyjściu z wody można skorzystać ze słońca, np. odpoczywając na leżaku. W ofercie Lidla dostępny będzie duży wybór mebli ogrodowych, w tym: leżaki z daszkiem Crivit (149 zł/ 1 szt.), podwójny leżak ogrodowy Livarno home (399 zł/1 zestaw) w promocji 200 zł taniej1, leżak aluminiowy składany Houston (249 zł/1 szt.) 50 zł taniej2, bądź hamak z ramą (199 zł/ 1 zestaw) również 50 zł taniej3. Innym sposobem na relaks może być gra w badmintona z rodziną lub przyjaciółmi – potrzebny sprzęt kupić będzie można w cenie 89,90 zł/ 1 zestaw.

Oferta wakacyjna Lidla
Fot. Lidl Polska
Kliknij tutaj
Oferta wakacyjna Lidla
Fot. Lidl Polska
Oferta wakacyjna Lidla
Fot. Lidl Polska
Oferta wakacyjna Lidla
Fot. Lidl Polska
Poprzedni
Następny

Zaproś znajomych na grilla
Planując przydomowego grilla, warto wyposażyć się w niezbędne akcesoria. W ofercie Lidl Polska od poniedziałku, 5 czerwca, dostępny będzie m.in. grill kulisty z pokrywą – tylko do środy w promocyjnej cenie 149 zł/1 zestaw, taniej o 50 zł4 – wyposażony w chromowy ruszt, wygodne boczne uchwyty oraz półkę, np. na worek z węglem. Dzięki dużej powierzchni grillowania nadaje się idealnie na większe spotkania. Dla tych, którzy uważają, że standardowy grill jest przereklamowany, Lidl przygotował kamień do wypiekania z kordierytu w supercenie 39,99 zł/ 1 szt., palenisko ogrodowe (249 zł/ 1 szt.) lub kociołek żeliwny o pojemności 4,2 l (149 zł/ 1 zestaw), który można stosować bezpośrednio na grillu lub ognisku. W ofercie sklepów znajdą się jednocześnie akcesoria do grillowania od 14,99 zł/ 1 szt., wok lub garnek do pieczenia chleba (129 zł/ 1 szt.), patelnia żeliwna w 2 wzorach do wyboru (89,90 zł/ 1 szt.), a także użyteczna szczotka do czyszczenia grilla (9,99 zł/ 1 szt.) czy ruszt lub zestaw kratek do grilla (19,99 zł/ 1 szt./ 1 zestaw).

1 Najniższa cena z 30 dni. Przed obniżką 599 zł/ 1 zestaw.

2 Najniższa cena z 30 dni. Przed obniżką 299 zł/ 1 szt.

3 Najniższa cena z 30 dni. Przed obniżką 249 zł/ 1 zestaw

4 Najniższa cena z 30 dni. Przed obniżką 199 zł/ 1 zestaw

Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska