Targi Anuga 2023: SM Mlekpol na drodze do zrównoważonego rozwoju

Przedstawiciele SM Mlekpol, jednej z największych spółdzielni mleczarskich w Polsce i Europie, uczestniczą w międzynarodowych targach spożywczych Anuga. Wydarzenie odbywa się od 7 do 11 października w Kolonii w Niemczech. W tym roku tematem przewodnim targów jest zrównoważony rozwój.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Targi Anuga 2023
Anuga to nie tylko największe na świecie targi żywności i napojów, ale także przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń w dynamicznie ewoluującym przemyśle spożywczym. Tegoroczna edycja targów skupia przedstawicieli ponad 7 tysięcy firm i marek z różnych krajów.

Przemysł spożywczy przechodzi obecnie istotne zmiany, kierując się dążeniem do zrównoważonego systemu żywnościowego. Anuga, jako wiodące międzynarodowe wydarzenie branżowe, nie tylko odzwierciedla te przemiany, ale także edukuje firmy, koncentrując ich uwagę na przyszłości sektora spożywczego.
Fot. Mlekpol
Fot. Mlekpol
– W tym roku tematem przewodnim targów Anuga jest zrównoważony rozwój, co pokrywa się z celami i dążeniami Mlekpolu oraz z wartościami, jakie firma propaguje. Produkty Spółdzielni cieszą się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w tym wydarzeniu pozwoli nam nawiązać wiele kontaktów i pozyskać nowych partnerów biznesowych – podkreśla Małgorzata Cebelińska, Wiceprezes Zarządu SM Mlekpol. Podczas targów Mlekpol prezentuje najwyższej jakości produkty mleczarskie. Wśród nich znalazły się wyroby pod markami, takimi jak: Łaciate, Milko, Maślanka Mrągowska, Mlekpol czy Happy Barn i Milcasa.

Anuga to dla Mlekpolu także doskonała okazja, by zgłębić wiele aspektów produkcji żywności, w tym najświeższe innowacje, a także podzielić się swoim bogatym doświadczeniem z szerokim gronem profesjonalistów z branży spożywczej. Stoisko Mlekpolu znajduje się tu: Hall 10.1, Stand D050-D058.

Źródło:

Mlekpol