Sportowcy ORLEN wspierają Zosię i Oliwiera w walce z chorobą

Sportowcy sponsorowani przez ORLEN zaangażowali się w zbiórki charytatywne na leczenie 3-miesięcznej Zosi oraz 7-miesięcznego Oliwiera. Dzieci walczą z SMA, chorobą powodującą osłabienie, a nawet zanik mięśni. Na licytację przekazali m.in. kask Roberta Kubicy, przelot samolotem pilotowanym przez kapitana z ORLEN Grupy Akrobacyjnej Żelazny czy też przejazd bolidem wodnej Formuły 1 z Bartłomiejem Marszałkiem. Cały dochód z licytacji zasili zbiórki.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Sportowcy wspierani przez ORLEN połączyli siły, aby pomóc Zosi oraz Oliwierowi zmagającym się z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA), którego leczenie jest bardzo drogie. Fani sportu i nie tylko mają okazję wspomóc szczytną inicjatywę, a przy okazji wylicytować unikatowe pamiątki.

W przeznaczonym na aukcję wyjątkowym kasku Robert Kubica ścigał się podczas wydarzenia upamiętniającego 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej. W ramach zbiórki dla Oliwiera można wylicytować też podwójny bilet na półfinał siatkarskich mistrzostw świata w Katowicach razem z koszulką męskiej reprezentacji z podpisami kadrowiczów. Chłopca walczącego z chorobą można również wspomóc, biorąc udział w aukcji przelotu z pilotem ORLEN Grupy Akrobacyjnej Żelazny lub motolotnią z Wojciechem Bógdałem. Poza tym już wkrótce na aukcję trafi również kolacja z trzykrotną mistrzynią olimpijską, Anitą Włodarczyk.

Na licytację dla Zosi przekazany został między innymi specjalny kask jedynego Polaka w F1H2O, Bartłomieja Marszałka czy przejazd bolidem motorowodnej F1. Pomagający będą mieć też niepowtarzalną szansę wylicytować wizytę w parku maszyn podczas Speedway Grand Prix we Wrocławiu, a ich przewodnikiem będzie Bartosz Zmarzlik, dwukrotny mistrz świata. W pakiecie razem ze zwiedzaniem znajdują się również dwa bilety na zawody na Stadionie Olimpijskim.

Link do licytacji dla Zosi: LINK

Link do licytacji dla Oliwiera: LINK

Źródło:

Publicon