Serial LEGO NINJAGO stworzony od nowa! Nowi bohaterowie i smoki

Grupa LEGO® ujawniła nowe uniwersum połączonych królestw LEGO NINJAGO wraz z zupełnie nowymi postaciami, zestawami i animowanym serialem telewizyjnym stworzonym przy użyciu technologii Unreal Engine firmy Epic Games.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
smoki LEGO
Przez 12 lat od debiutu serii LEGO NINJAGO powstało 15 sezonów serialu, czyli aż 215 odcinków, emitowanego w 191 krajach, przetłumaczonego na 26 języków. W tym czasie pojawił się także film, seria minifilmów, gry wideo i aplikacje, czasopisma, książki, kolorowanki, karty kolekcjonerskie, kolekcje odzieży, sprzedano ponad 200 milionów zestawów LEGO NINJAGO, zaprojektowano specjalne pokoje hotelowe, rozrywki w parkach LEGOLAND i zbudowano ogromną społeczność fanów.

Nowe zestawy i serial dostępne od 26 czerwca

Widzowie serialu LEGO NINJAGO poznają nowe postacie ninja – Sorę i Arina oraz małego smoka Riyu. Najnowsze pokolenie bohaterów NINJAGO połączy siły, aby odnaleźć bohaterów dobrze znanych z poprzednich sezonów, którzy zaginęli w nowym świecie połączonych królestw.

Chcieliśmy stworzyć nowy świat LEGO NINJAGO z ekscytującymi postaciami i elementami, które przyciągną nowych fanów i pozostaną wierne kultowemu dziełu. Tak więc, oprócz powrotu naszych dobrze znanych ninja, jesteśmy równie podekscytowani wprowadzeniem nowych fantastycznych bohaterów i smoczych postaci. Wynika to z badań, które przeprowadziliśmy z dziećmi w 2021 roku, które wykazały, że naprawdę chciały, aby smoki były w centrum nowej historii mówi Nigel Kong, dyrektor ds. produktu w LEGO NINJAGO.

W czerwcu na kanale YouTube Grupy LEGO i w serwisach streamingowych na całym świecie pojawił się zupełnie nowy serial LEGO NINJAGO: Powstanie smoków. Część 1 składa się z 10 odcinków po 22 minuty każdy, a część 2 z dodatkowymi 10 odcinkami zostanie wydana jesienią. Serial został stworzony przy użyciu technologii Unreal Engine, które umożliwiło zespołowi większą współpracę i kreatywność w procesie animacji oraz osiągnięcie wyższej jakości wizualnej niż kiedykolwiek wcześniej.
Fot. LEGO
Fot. LEGO
Fot. LEGO

Nowa seria LEGO NINJAGO obejmuje szereg produktów z nowymi i oryginalnymi postaciami, w tym:

Dla dzieci w wieku 4+: 
Zestaw Bitwa samochodowo-motocyklowa między Kaiem a Rasem (71789 ) zawiera smoczy samochód, pojazd terenowy, minifigurki Kaia i Lorda Rasa, niebieską błyskawicę z podstawką i 2 elementy płomieni, dzięki którym dzieci mogą odgrywać ekscytujące sceny z serialu.

Zestaw Nya i Arin — bitwa na grzbiecie małego smoka (71798) zawiera dwa smoki, odrzutowiec i jaskinię z kryształami energii, a także 3 minifigurki, które zainspirują do niezliczonych godzin wciągającej zabawy w odgrywanie ról.

Dla dzieci w wieku 6+ i 7+:
Smocza moc Kaia — salto spinjitzu (71777), Smocza moc Nyi — driftowanie spinjitzu (71778) i Smocza moc Lloyda — obrót spinjitzu (71779) pozwalają fanom opanować umiejętności Spinjitzu dzięki interaktywnym, obracającym się zabawkom.

Ogar Łowców Smoków (71790) zawiera zabawkę potwora i 3 minifigurki. W zestawie fani udadzą się do Imperium na śmiałą misję z Jayem i Lloydem, którzy zmierzą się z imperialnym generałem szponiastym dosiadającym przerażającej Bestii Photac.

Zestaw Smocza moc Zane’a — wyścigówka spinjitzu (71791) zawiera samochód ninja, 2 poduszkowce i 4 minifigurki. Fani mogą nacisnąć spojler samochodu, aby aktywować jego smoczą moc i rozpocząć skryty, wirujący atak.

Dla dzieci w wieku 8+ i 9+:
Zestaw Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy (71792) zawiera ruchomego mecha, smoka i 3 minifigurki. Fani mogą wskoczyć do kokpitu mecha, a następnie przekształcić go w podrasowany motocykl i rozpocząć szybki pościg z Raptonem na jego szybowcu.

Lawowy smok zmieniający się w falę ognia (71793) zawiera smoka ninja, poduszkowiec i 5 minifigurek. Dzięki Kaiowi, Lloydowi i Wyldfyre’owi fani mogą przekształcić Heatwave’a w tryb bojowy i walczyć, strzelając lementami smoczej mocy w łowców smoków.

Zestaw Drużyna mechów ninja Lloyda i Arina (71794) zawiera 2 mechy bojowe i 5 minifigurek. Fani mogą pomóc mistrzowi Lloydowi i Arinowi wskoczyć do środka pary niesamowitych mechów lub połączyć dwa mechy, by stworzyć jednego większego mecha bojowego.

Świątynia smoczej energii (71795) to zestaw NINJAGO Temple zawierający 6 minifigurek, w tym Cole’a, Kaia i Nyę. Zestaw zabierze fanów w podróż do Światowego Lasu, aby zbadać Świątynię Rdzenia Smoczej Energii.

Smok żywiołu kontra mech cesarzowej (71796) zawiera smoka, mecha, pojazd ninja i 6 minifigurek. Dzięki temu zestawowi fani mogą połączyć siły z małym smokiem Riyu, Sorą, Zane’em i Jayem, aby walczyć z Lordem Rasem, cesarzową Beatrix i strażnikiem Imperium.

Perła Przeznaczenia — wyścig z czasem (71797) zabierze fanów w przestworza i pozwoli im wznieść się ponad połączony świat. Zestaw zawiera sterowiec ninja, 2 smoki i 6 minifigurek.

Dla dzieci w wieku 14+:  Rynek miejski NINJAGO® (71799) to bardzo szczegółowy zestaw składający się z aż 6 163 elementów! Jest to największy w historii zestaw budowlany NINJAGO z 4 piętrami i zawiera: kolejkę linową, piekarnię, łódź, apartamenty, windę, kiosk z jedzeniem na dachu i wiele więcej. Zestaw ma wysokość 50 cm i zawiera 21 minifigurek, w tym kowala Kaia, Sorę, Arina, detektywa Zane’a, psa gończego McBraga, Gayle Gossip, Chamille, pannę Demeanor i Daretha. Fani, którzy uwielbiają duże i skomplikowane konstrukcje, mogą doświadczyć wszystkich kolorów, emocji i żywiołowości NINJAGO City.it amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

LEGO
Misją Grupy LEGO jest inspirowanie i rozwijanie przyszłych projektantów i konstruktorów poprzez zabawę. System zabawy LEGO, którego fundamentem są klocki LEGO, pozwala dzieciom i fanom budować i przebudowywać wszystko to, co potrafią sobie wyobrazić. Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932 r. przez Olego Kirka Kristiansena. Nazwa firmy pochodzi od dwóch duńskich słów LEg GOdt, które oznaczają „baw się dobrze”. Dzisiaj Grupa LEGO wciąż jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Billund, ale jej produkty są sprzedawane w ponad 130 krajach świata.

Źródło:

LEGO