Rowerowy zawrót głowy w sklepach Lidl Polska

Zapach świeżych kwiatów, śpiew ptaków i pierwsze, ciepłe promienie słońca – wraz z nadchodzącą wiosną zaczyna się sezon na rowerowe wycieczki oraz wypady za miasto. Wiosenny klimat czuć również w ofercie Lidl Polska, w której od poniedziałku, 6 marca, są dostępne liczne, rowerowe akcesoria.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Wiosna to czas, gdy w końcu możemy zapomnieć o ubieraniu się „na cebulkę” i wieczorach spędzanych pod kocem. Zamiast tego warto skorzystać z dłuższych dni i wybrać się na… rower! Od 6 marca w sklepach Lidl Polska dostępne będą gadżety dla profesjonalnych cyklistów i amatorów dwóch kółek. Tych w Polsce nie brakuje! W końcu rower to nie tylko tani i ekologiczny środek transportu. To przede wszystkim sposób na aktywne, jak również przyjemne spędzanie czasu. Dlatego sieć Lidl Polska przygotowała wyjątkową ofertę, obejmującą m.in. akcesoria przeznaczone do serwisowania roweru. Wśród nich znajdują się stojak montażowy marki Crivit (179 zł/ 1 zestaw), wyposażony w wygodną tackę na narzędzia z przegrodą magnetyczną, preparaty do pielęgnacji roweru Parkside (14,99 zł/ 1 opak.) oraz pompka z manometrem Crivit (44,99 zł/ 1 zestaw). Podczas długich wycieczek przydatne mogą okazać się także: bidon lub uchwyt rowerowy na smartfon Crivit (19,99 zł/ 1 zestaw), pokrowiec rowerowy na telefon Crivit (24,99/ 1 szt.) – umożliwiający komfortową obsługę ekranu dotykowego – czy siodełko niemieckiej marki Wittkop (49,99 zł/ 1 szt.), dopasowujące się do ciała i zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza. Osoby jeżdżące na rowerze po zmroku, powinny zaopatrzyć się też w nakładkę na siodełko rowerowe Crivit z paskami odblaskowymi (24,99 zł/1 szt.) oraz zestaw lampek rowerowych LED Crivit (79,90 zł/ 1 zestaw), wyposażonych we wskaźnik naładowania.

Wszystko, czego potrzebują fani dwóch kółek
Przed wyruszeniem na rowerową wyprawę, trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni strój. Powinien zapewniać wygodę i chronić m.in. przed wiatrem. Te kryteria spełnia męska kurtka rowerowa Crivit (119zł/1 szt.) z odblaskowymi elementami, wykonana z wiatroszczelnego i niewchłaniającego wody materiału. Każdemu rowerzyście przyda się też kask rowerowy Crivit (79,90 zł/ 1 szt.) – lekki oraz odporny na uderzenia. A co z osobami, które jeszcze nie mają własnego roweru? W sklepie internetowym lidl.pl znajdą dwa modele: składany rower elektryczny Z101, 20’’ Zündapp (3599 zł/ 1 szt.) oraz rower miejski Z700, 28″ Zündapp (1399 zł/1 szt.). Pierwszy z nich, wyposażony w elektryczne wspomaganie, będzie dobrym wyborem dla osób, którym – np. ze względów zdrowotnych – zależy na komfortowej, niezbyt forsownej jeździe.

Akcesoria rowerowe są dostępne w sklepach Lidl Polska od poniedziałku, 6 marca, aż do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajduje się na stronie lidl.pl.

Fot. Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska