Pyszna Pasta pistacjowa z Manufaktury Rodziny Sadowskich

Pistacje to jedne z najpyszniejszych orzechów. W Azji nazywane są orzechami szczęścia, uśmiechniętymi orzechami lub zielonymi migdałami. W Manufakturze Rodziny Sadowskich powstaje z nich smaczna, kremowa Pasta pistacjowa , która zawiera 100% prażonych pistacji w czystej postaci.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
pasta pistacjowa

Orzechy pistacjowe nie tylko wspaniale smakują, ale także są źródłem cennych dla zdrowia składników. Mała porcja pistacji to moc antyoksydantów – witamin z grupy B – zwłaszcza witaminy B6, a także tiaminy, żelaza, kwasu foliowego, miedzi i manganu, a także tłuszczów jednonienasyconych. Zielony kolor orzechów wiąże się z wysoką zawartością luteiny – składnika korzystnie wpływającego na oczy. Pistacje zawierają także błonnik, który jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.

Pasta pistacjowa z Manufaktury Rodziny Sadowskich jest wytwarzana ze starannie dobranych orzechów najwyższej jakości, które po uprażeniu są z czułością mielone na gładką masę. Pełen orzechowego aromatu aksamitny krem zawiera wyłącznie 100% pistacji, bez dodatku soli i zbędnych dodatków. Łyżeczka pasty nadaje wyjątkowy smak owsiankom, sosom, kremom. Sprawdza się także doskonale jako składnik ciast i lodów.

Cena: 46 zł / 180 g

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
Pasieki Rodziny Sadowskich to obecnie największe gospodarstwo pasieczne w Polsce, a także druga co do wielkości w Polsce platforma e-commerce ze zdrową żywnością. W sklepie internetowym dostepne są miody tradycyjne w 12 odmianach i 20 miodów smakowych z liofilizowanymi owocami i przyprawami. Dodatkowo pod nazwą Manufaktura Rodziny Sadowskich sklep online oferuje inne naturalne produkty spożywcze, takie jak: oleje tłoczone na zimno, octy żywe, oksymele, owoce liofilizowane, przeciery owocowe, zakwasy oraz ręcznie wytwarzane owocowo-miodowe przekąski. Ofertę tę uzupełniają nowości: naturalne suplementy diety i miodowe kosmetyki.

Źródło:

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH