Ponowne otwarcie Hebe w Centrum Handlowym Marino

Dziś, 27 czerwca br., został ponownie otwarty sklep Hebe, zlokalizowany w Centrum Handlowym Marino przy ul. Paprotnej 7 we Wrocławiu. Na klientów czekają atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Ponowne otwarcie Hebe w Centrum Handlowym Marino

Z okazji ponownego otwarcia drogerii Hebe w Centrum Handlowym Marino we Wrocławiu, klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert specjalnych. W dniach od 27 do 28 czerwca 2023 r. na klientów czeka wyjątkowa oferta na polskie marki do -40% umożliwiająca wybór kosmetyków Eveline Cosmetics, Bielenda, Ecocera, Miya Cosmetics, Ziaja i wielu innych cenionych, polskich producentów. Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z promocji na wybrane produkty do pielęgnacji włosów do -40%, wybierając sposród marek takich jak: Nacomi, Batiste, Revox, John Frieda czy L’Oréal.

Kolejną promocją z okazji otwarcia jest oferta “Pielęgnacja koreańska i japońska w supercenach!” obowiązująca w dniach 29 czerwca – 12 lipca 2023 r. Ponadto w tym samym terminie na klientów czeka także bardzo korzystna promocja na produkty do makijażu aż 48 marek t.j: Maybelline, Bourjois, Eveline Cosmetics, Claresa czy L’Oréal.

Z okazji otwarcia sklepu Hebe w Centrum Handlowym Marino we Wrocławiu na klientów czeka jeszcze jedna wyjątkowa oferta. Przy zakupach za min. 80 zł, otrzymasz kupon 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania do 8 lipca 2023 r. Promocja obowiązuje tylko w drogerii Hebe w Centrum Handlowym Marino przy ul. Paprotnej 7 we Wrocławiu, w terminie od 27 do 30 czerwca 2023 rHebe w Centrum Handlowym Marino będzie otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godzinach 10:00-20:00. Serdecznie zapraszamy!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja