Otwarcie Hebe w parku handlowym M Park w Redzie!

Dziś odbyło się otwarcie sklepu Hebe w parku handlowym M Park przy ul. Handlowej 2 w Redzie. To pierwszy sklep Hebe w tym mieście. W najbliższych dniach na każdego odwiedzającego czeka bogaty asortyment, atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Otwarcie Hebe w parku handlowym M Park w Redzie!
Z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe w parku handlowym M Park w Redzie klienci mają możliwość skorzystania z wyjątkowych okazji. Do 30 kwietnia 2024 r. na klientów czeka promocja „do -40% na dermokosmetyki“ obejmująca ponad 2400 produktów takich marek, jak Banditołpa, Cetaphil, Solverx czy Basiclab. Przykładowo serum pod oczy Esteticus Basiclab będzie można nabyć w cenie 79,99 zł (cena regularna 99,99 zł, najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99,99 zł).

Do 1 maja klienci będą mogli również skorzystać z oferty „Hity cenowe” na ponad 2600 produktów z kategorii higiena jamy ustnej, dezodoranty, kąpiel, golenie oraz higiena intymna. Akcja promocyjna obejmuje takie marki jak: Dove, Nivea, beBIO czy Wilkinson Sword.

W dn. 2-15 maja Hebe przygotowało wyjątkową ofertę na makijaż „Miksuj dowolnie w ramach jednej marki”, dzięki której klienci kupując drugi produkt tej samej marki mogą skorzystać z rabatu: -80%, -60% lub dobrać go za 1 złoty. Promocja obejmuje wybrane produkty marek takich jak: Eveline Cosmetics, Rimmel, Hean Maybelline.

Także w dn. 2-15 maja będą obowiązywać jeszcze dwie inne, interesujące oferty. Pierwsza z nich to „-50% na drugi produkt – miksuj dowolnie” na wszystkie produkty marek Bandi Professional i Bandi Medical Expert. Druga z nich to „-50% na drugi produkt – miksuj dowolnie” w ramach całej marki Resibo.

Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł zrobionych w dniach 30 kwietnia-6 maja, każdy klient otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania w dniach 2-11 maja. Akcja promocyjna obowiązuje wyłącznie w nowo otwartym sklepie Hebe w parku handlowym M Park w Redzie.

Nowy sklep Hebe zlokalizowany w parku handlowym M Park przy ul. Handlowej 2 w Redzie będzie otwarty od poniedziałku do
soboty w godz. 10:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00. Zapraszamy serdecznie!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek GoshHean czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja