Podziękuj nauczycielom kwiatami i pralinami w niskich cenach z Lidl Polska

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy piątek dzieci i młodzież udadzą się do szkoły ostatni raz przed wakacjami. Warto podziękować nauczycielom za trud, jaki wkładają każdego dnia nie tylko w nauczanie, ale również w wychowanie podopiecznych. Choć praca ta nie zawsze jest łatwa, to jednak wiąże się z niemałą satysfakcją, a dobre oceny i uśmiechy uczniów są dla pedagogów idealnym zwieńczeniem ich pracy. Wiele osób pragnie podziękować nauczycielom wręczając im drobne upominki jak bukiet kwiatów czy czekoladki. W tym tygodniu sieć Lidl Polska przygotowała promocje na kwiaty i praliny.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
promocje LIDL

W ofercie sieci, już od czwartku, 22.06., znalazły się m.in. chryzantemy w ozdobnym opakowaniu (24,99 zł/ 1 sztuka) czy bukiety różgerberów i goździków w supercenie 9,99 zł za bukiet. Cieszą oko również piwonie, które można kupić już za 19,99 zł za 5 sztuk. Słodkie chwile zapewnimy nauczycielom podarowując im praliny i bombonierki. Kupując trzy sztuki czekolad Milka MMMAX, za każdą zapłacimy 33% taniej  –  jedynie 8,65 zł. W supercenach oferowany jest m.in. torcik Wedlowski  )14,99 zł/ 1 sztuka) i Rafaello aż 230g (17,99 zł/ 1 sztuka). Ze specjalnej oferty skorzystają użytkownicy aplikacji Lidl Plus! I tak oto kupując dwa opakowania pianki i galaretki w czekoladzie Mister Choc, za każde zapłacimy 7,69 zł/ 1 sztuka. Z kolei przy zakupie dwóch opakowań pralin Toffee & Nuts, za każde zapłacimy 5,19 zł / 1 sztuka.

Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.

Źródło:

Lidl Polska