Perfekcyjne matowe wykończenie

NADMIAR SEBUM, BŁYSZCZENIE SKÓRY I CZĘSTO TOWARZYSZĄCE CERZE MIESZANEJ I TŁUSTEJ NIEDOSKONAŁOŚCI BYWAJĄ WYZWANIEM PIELĘGNACYJNYM JEDNAK NIE DLA MARKI SESDERMA, KTÓRA WSŁUCHUJĄC SIĘ POTRZEBY SKÓRY WPROWADZA LINIĘ SESBALANCE O DZIAŁANIU MATUJĄCYM.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
SESDERMA SESBALANCE

Nadprodukcja sebum może oznaczać problemy, które na naszej skórze widać gołym okiem: niestatyczne błyszczenie, rozszerzone pory, nierówną teksturę, a czasami też trądzik. Linia Sesbalance ma za zadanie przywracać skórze równowagę. Obok składników matujących i wspierających prawidłową pracę gruczołów łojowych, w formułach znalazły się też te o działaniu odnawiającym, poprawiające funkcję barierową, łagodzące i odmładzające.

Nadmiar sebum czy niedoskonałości to problem estetyczny, który często przekłada się bezpośrednio na nasze samopoczucie. Błyszcząca się skóra, rozszerzone pory lub niedoskonałości wpływają na pewność siebie, a nawet relacje z innymi. Odpowiednia pielęgnacja pozwoli cieszyć się piękną skórą. Wierzymy, że nasze dermokosmetyki z linii SESBALANCE przywracają balans nie tylko naszej skórze, ale i nam samym” – Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma.

SESDERMA SESBALANCE

Serum matujące

125 zł/ 30 ml

Serum matujące, regulujące wydzielanie sebum, które zawiera innowacyjne połączenie skutecznych i bezpiecznych składników aktywnych. Przywraca równowagę skórze z tendencją do trądziku, błyszczenia i pojawiania się niedoskonałości.

Redukuje i kontroluje nadmiar sebum i błyszczenie oraz wspiera prawidłową pracę gruczołów łojowych. Poprawia teksturę skóry, działając wygładzająco. Nawilża skórę bez pozostawiania uczucia tłustości, szybko się wchłania.

Serum zawiera Polymethyl methacrylate, składnik, który zapewnia natychmiastowy efekt optyczny zmatowienia, a także wchłania nadmiar lipidów. Kwas salicylowy ma działanie keratolityczne, dzięki czemu wspiera odnowę skóry. Niacynamid zapewnia działanie poprawiające funkcję barierową skóry i ma właściwości łagodzące. W składzie zawarty jest także retinol, który zmniejsza wydzielanie sebum i widocznie odmładza skórę. Ekstrakt z liści zielonej herbaty zawiera polifenole, które są znane ze skutecznego działania na wolne rodniki, co dodatkowo wspiera działanie przeciwstarzeniowe. 
Przeznaczone do stosowania rano i wieczorem.

SESDERMA SESBALANCE Serum matujące
SESDERMA SESBALANCE Krem-żel matujący 117 zł/50 ml

SESDERMA SESBALANCE

Krem-żel matujący

117 zł/50 ml

Krem-żel matujący do skóry z tendencją do trądziku i błyszczenia. Pozostawia na skórze idealnie matowe wykończenie. Redukuje i kontroluje nadmiar sebum i błyszczenie oraz wspiera prawidłową pracę gruczołów łojowych. Poprawia teksturę skóry, działając wygładzająco i redukując niedoskonałości. Nawilża skórę bez pozostawiania uczucia tłustości, szybko się wchłania.

Krem-żel zawiera Polymethyl methacrylate, składnik, który zapewnia natychmiastowy efekt optyczny zmatowienia, a także wchłania nadmiar lipidów. Kwas salicylowy ma działanie keratolityczne, dzięki czemu wspiera odnowę skóry. Niacynamid zapewnia działanie poprawiające funkcję barierową skóry i ma właściwości łagodzące. W składzie zawarty jest także retinol, który zmniejsza wydzielanie sebum i widocznie odmładza skórę. Ekstrakt z liści zielonej herbaty zawiera polifenole, które są znane ze skutecznego działania na wolne rodniki, co dodatkowo wspiera działanie przeciwstarzeniowe. Przeznaczony do stosowania rano i wieczorem.

SESDERMA SESBALANCE

Żel matujący PLUS

125 zł/30 ml

Intensywna pielęgnacja szokowa. SESBALANCE Żel matujący PLUS ma silne działanie seboregulujące i odnawiające. Pozostawia na skórze idealnie matowe wykończenie. Poprawia wygląd skóry tłustej, mieszanej, z niedoskonałościami i z tendencją do trądziku.

Zawiera kwas azelainowy o działaniu keratolitycznym, depigmentującym i antymikrobowym, retinal o udowodnionym działaniu przeciwstarzeniowym oraz glukonolakton, który działa podobnie do alfa-hydroksykwasów, ale powoduje mniej podrażnień. Niacynamid zapewnia działanie poprawiające funkcję barierową skóry i ma właściwości łagodzące. Żel dodatkowo zapewnia odpowiednie nawodnienie skóry. Do stosowania codziennie, na noc.

Linia SESBALANCE to trzy produkty, które już bezpośrednio po aplikacji matują skórę, a przy regularnym stosowaniu skutecznie niwelują przyczyny powstawania niedoskonałości, dodatkowo dbają o jej młody wygląd, zwalczają wolne rodniki i poprawiają funkcję barierową skóry”  Anna Kwaśnik, Head of Marketing.

Linia Sesbalance dostępna wyłącznie na topestetic.pl.

Sesderma
Sesderma to renomowane hiszpańskie laboratorium dermatologiczne z 30-letnim doświadczeniem. Założone przez doktora Gabriela Serrano, koncentruje swoje wysiłki i zaangażowanie na badaniach, rozwoju i produkcji produktów dermokosmetycznych, z wysokim poziomem specjalizacji w zakresie badań i rozwoju oraz nanotechnologii . Produkty Sesderma są obecnie dystrybuowane za pośrednictwem aptek, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i ginekologów na całym świecie, docierając do ponad 80 krajów.
SESDERMA logo

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR