Otwarcie kolejnej drogerii Hebe w Białymstoku

Dziś, 26 lipca br., miało miejsce otwarcie sklepu Hebe zlokalizowanego w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku. To kolejna drogeria zlokalizowana w tym mieście. Na klientów czekają atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
drogeria Hebe w Białymstoku

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe w Białymstoku, tylko 26 lipca 2023 r. klienci mają możliwość skorzystania z dwóch wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to: „Produkty naturalne i wegańskie“. Promocja obejmuje ponad 1900 produktów z tej kategorii. W super cenach znajdziemy kosmetyki marek takich jak: LaQ, Nacomi, Orientana, Only Bio i wiele innych. Druga oferta przygotowana na pierwszy dzień otwarcia drogerii to promocja „Dni My Hebe“, która jest skierowana do posiadaczy karty My Hebe. Klienci znajdą w niej produkty marek takich jak: Claresa, Bell HypoAllergenic, El Ganso, Dermika, tołpa, Miya Cosmetics i wiele innych.

Ponadto, od 27 lipca do 9 sierpnia 2023 r. na klientów czekają kolejne wyjątkowe oferty. Pierwsza z nich to “-60% drugi produkt – miksuj dowolnie między markami” umożliwiająca wybór produktów do higieny jamy ustnej, kąpieli, depilacji, golenia, higieny intymnej oraz dezodorantów. Klienci mogą wybierać spośród marek takich jak: Dove, Ziaja, Yumi, Always, Lactacyd, Gillette, Meridol, Nivea, Yope i wielu innych. Drugą promocją “-80% drugi produkt – miksuj dowolnie w ramach jednej marki” objęte zostały lakiery i odżywki do paznokci m.in. marek: Sally Hansen, Inglot, Claresa, Orly czy Silcare. Obie promocje obowiązują tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku, w terminie od 27 lipca do 9 sierpnia 2023 r.

Z okazji otwarcia nowej drogerii w Białymstoku na klientów czeka jeszcze jedna wyjątkowa oferta. Klienci przy zakupach za min. 80 zł, otrzymają kupon na 20 zł, który zrealizować mogą do 5 sierpnia 2023 roku podczas kolejnych zakupów. Promocja obowiązuje tylko w nowo otwartej drogerii w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku, w terminie od 26 do 29 lipca 2023 r. Nowy sklep Hebe zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Na zakupy zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 9:00-20:00.

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja