Odzyskaj kontrolę z nową dietą w wersji Keto IF

Potrzebujesz radykalnej zmiany w swoim żywieniu? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym ciałem? Z pomocą przychodzi nowa dieta od Maczfit – Keto IF, powstała z połączenia diety Keto i postu przerywanego Intermittent Fasting. Na czym polega i czym się wyróżnia? Dowiedz się więcej i wypróbuj keto dania inspirowane klasykami kuchni świata.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Malgorzata Brzezinska, fot. Maczfit

Jedni sięgają po nią, by osiągnąć lepsze wyniki sportowe, inni, aby zapanować nad swoją wagą i skutecznie zgubić niechciane kilogramy. Dla kogo tak naprawdę jest KETO IF – nowość w ofercie cateringu dietetycznego Maczfit?

To rozwiązanie dla każdego, kto chce wprowadzić radykalne zmiany w swoim żywieniu. Jest to dieta, która pozwala ograniczyć spożycie węglowodanów i w krótkim czasie zredukować zbędną tkankę tłuszczową. Opiera się na połączeniu niskowęglowodanowej diety Keto i postu przerywanego Intermittent Fasting, czyli modelu żywienia przeplatającego okres jedzenia z godzinami postu – mówi Małgorzata Brzezińska, Manager Działu Dietetyki Maczfit.

Oryginalne menu diety Keto IF jest oparte na klasycznych potrawach z kuchni świata w wersjach keto. Znajduje się w nim np. Keto Carbonara, Bowl z tofu, Keto Tiramisu, Szakszuka z chorizo, Wytrawne tosty francuskie czy Keto Pad Thai. Nowość od Maczfit kosztuje od 74 zł za dzień. To 3 posiłki dziennie spożywane w tzw. „oknie żywieniowym”, maksymalnie wypełnione najlepszymi smakami i różnorodnymi składnikami.

A jak rozpocząć stosowanie diety Keto IF?
Warto zacząć od zapoznania się z informacjami na temat Keto IF, których udziela nasz ekspert: https://youtu.be/8uuXyUyaEGk oraz skonsultowania decyzji o rozpoczęciu takiej diety z naszym dietetykiem. A jeśli zastanawiasz się, czy posiłki z niższą zawartością węglowodanów są dla Ciebie, możemy zaproponować Ci nasze diety z Wyborem Menu. Znajdziesz w nich posiłki, w których ilość węglowodanów została obniżona do poniżej 35% energii (oznaczone #LC). To świetny sposób na przetestowanie, jak Twoje ciało reaguje na takie menu – dodaje Małgorzata Brzezińska, Manager Działu Dietetyki Maczfit.

KETO IF2
Fot. Maczfit
Maczfit
Maczfit: Założony w 2015 roku Maczfit jest liderem cateringu dietetycznego w Polsce. Dostarcza pełnowartościowe i zbilansowane posiłki konsumentom do ponad 1800 lokalizacji na terenie całego kraju. Firma oferuje 12 gotowych diet, ale także 3 warianty Diet z Wyborem Menu, w ramach których klienci decydują się na 5 z nawet 40 dostępnych dziennie posiłków. Wśród profesjonalnych jadłospisów znajdziemy m.in. diety dla osób z chorobą Hashimoto, wegetarian, wegan, diabetyków oraz klientów nietolerujących laktozy. O oferowanej jakości marki świadczą liczne certyfikaty i nagrody m.in.: Kobieca Marka Roku 2021, Zdrowa Marka Roku 2022 czy Konsumencki Lider jakości 2022.

Źródło:

Maczfit