Odkryj nową odsłonę Serków Wiejskich z Piątnicy i postaw na zmiany!

W styczniu, w ramach postanowień noworocznych, wielu z nas szczególną uwagę zwraca na codzienną dietę, przyglądając się spożywanym posiłkom i poszukując propozycji lekkich, pożywnych produktów. Dobre nawyki żywieniowe wspiera Piątnica, która prezentuje nową odsłonę Serków Wiejskich.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
serek wiejski

Dla tych, którzy skupiają się na zdrowym odżywianiu i stawiają na aktywność fizyczną, mamy dobrą wiadomość. Serek Wiejski wysokobiałkowy z Piątnicy zawiera teraz 30 g białka i jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby osób, które mają zwiększone zapotrzebowanie na białko. Poszukiwaczom wyjątkowych smaków, którzy zjedliby coś pysznego, polecamy Serki Wiejskie z owocami OSM Piątnica. Teraz dostępne są one w opakowaniach z nową, jeszcze bardziej apetyczną grafiką, która wyraźniej obrazuje, że są to produkty o czystym, prostym składzie oraz podkreśla ich wyjątkowy smak.

Serek Wiejski wysokobiałkowy – nie tylko dla sportowców!

Serek Wiejski wysokobiałkowy OSM Piątnica to produkt funkcjonalny, który obok wyśmienitego smaku zapewnia dużą porcję białka – teraz jest to aż 30 g! Jest on doskonałą i pożywną przekąską, która idealnie odpowiada na potrzeby osób aktywnych. Dodaje siły i energii, a dodatkowo znakomicie sprawdza się przed i po aktywności fizycznej, pozwalając optymalnie wykorzystać benefity oferowane przez białko: budowę i regenerację mięśni.

———

———

Serek_Wiejski_WYSBIALKOWY

Serki Wiejskie z owocami – nowe opakowania, niezmiennie pyszny smak

Serki Wiejskie z dodatkiem owoców to wspaniała propozycja smacznej przekąski w ciągu zabieganego dnia. Wygodne, dwudzielne opakowanie zawiera delikatne ziarenka śmietankowego Serka Wiejskiego oraz soczyste owoce, które łatwo można ze sobą połączyć. Serki Wiejskie z owocami OSM Piątnica idealnie sprawdzają się jako pożywne śniadanie, pyszny deser czy szybka przekąska między posiłkami. Nowe opakowania serków z atrakcyjną szatą graficzną znakomicie odzwierciedlają ich główne atrybuty: naturalny skład oraz smakowitość. Dostępne są w pięciu różnych wersjach: z brzoskwinią, ananasem, jagodami, truskawkami oraz malinami z żurawiną.

Serek_Wiejski_ANANAS
Serek_Wiejski_BRZOSKWINIA
Serek_Wiejski_JAGODA
Serek_Wiejski_MALINA_ ZURAWINA
Serek_Wiejski_TRUSKAWKA

Zobacz spoty i sięgnij po najlepsze Serki Wiejskie – Piątnicy, no bo skąd!

Serek Wiejski wysokobiałkowy:

Serki Wiejskie z owocami:

Źródło:

Piątnica