Obudź kreatywność i rozwiń pasję razem z Lidl Polska

Kreatywność można obudzić na wiele sposobów. Jednym z nich są różnego rodzaju prace manualne, np. szycie, które ostatnio przeżywa swój renesans, przez co zyskuje coraz większą popularność. Rzeczy wykonane własnoręcznie są unikatowe, dlatego maszyny do szycia powracają do naszych domów. Przygodę z krawiectwem nietrudno zacząć. Zwłaszcza jeśli wyposażymy się w dobrej jakości maszynę oraz niezbędne akcesoria, które od czwartku 20 lipca znajdziemy w najnowszej ofercie Lidl Polska.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
SILVERCREST® Maszyna do szycia 70 W

Już od kilku lat dużą popularnością cieszą się rzeczy wykonane własnoręcznie. Idea tzw. DIY („do it yourself”, czyli „zrób to sam”) z roku na rok ma coraz większe grono wielbicieli, a robótki ręczne stają się dla wielu osób nową, relaksującą formą spędzania wolnego czasu. W rozpoczęciu przygody ze sztuką krawiectwa niezbędne mogą okazać się porady, które można znaleźć w Internecie. Kluczowe są jednak odpowiednie narzędzia oraz akcesoria krawieckie, które od czwartku 20 lipca znajdziemy w ofercie Lidl Polska. Niezbędna jest oczywiście maszyna do szycia dobrej jakości. W sprzedaży można znaleźć Silvercrest maszynę do szycia 70 W w atrakcyjnej cenie 449 zł/1 zestaw. Urządzenie daje możliwość wykonywania do 33 użytkowych oraz ozdobnych ściegów. Dodatkowo posiada overlock do szycia i czystego ściegu, jak również nieoślepiające światło LED. Dołączone do zestawu będzie wiele przydatnych akcesoriów m.in.: wmontowana stopka szwalnicza, szpulki, igły, olej czy pędzelek.

Dla początkujących, którzy poszukują nie tylko poręcznego, lecz także łatwego w obsłudze urządzenia, Lidl Polska przygotował zasilaną bateriami EASY maxx Ręczną maszynę do szycia w cenie 39,99 zł/1 zestaw. Sprzęt idealnie sprawdzi się do szybkich domowych napraw, a do jego obsługi wystarczy jedna ręka. Natomiast do przechowywania narzędzi krawieckich przydatna będzie torba na akcesoria lub walizka na maszynę do szycia marki TOPMOVE w cenie 89,90 zł/1 sztuka. Całość „niezbędnika początkującego krawca” idealnie dopełni zestaw Crelando akcesoria do szycia za jedyne 7,99 zł/1 zestaw. W ofercie Lidl Polska dostępnych będzie aż 8 zestawów akcesoriów do wyboru.

Kreatywne zajęcia
Jeśli zabawa z igłą i nitką to „nie twoja bajka”, w sieci Lidl Polska nadal możesz odnaleźć oferty, które pomogą spędzić czas kreatywnie. Lato to dobry okres, żeby zacząć przygodę z… malowaniem. Poza kupnem odpowiednich farb, warto zaopatrzyć się w Crelando podobrazie lub zestaw podobrazi płóciennych w cenie 29,99 zł/1 zestaw. Świetnie sprawdzi się on do malowania farbami olejnymi, akrylowymi czy plakatowymi. Przydatna będzie również składana Crelando sztaluga aluminiowa za 69,90 zł/1 zestaw z wygodną torbą do przenoszenia. Jeśli nie marzysz o malowaniu, a szkicowanie lub rysowanie na kartkach należy do twoich pasji, w ofercie znajdziesz UNITED OFFICE Zestaw 12 flamastrów z konturem w cenie 34,99 zł. Te zwyczajnie wyglądające flamastry tworzą kolorowy kontur podczas rysowania srebrnych linii. Dzięki nim stworzysz naprawdę wyjątkowe rysunki.

Prawdziwym hitem w ofercie będzie Crelando zestaw do kaligrafii, składający się z 30 elementów za 39,99 zł. Z dołączoną instrukcją rozwiniesz artystyczny i ekspresyjny styl pisania. Zestaw zawiera kompleksowe akcesoria do personalizacji listów, pamiętników, zaproszeń oraz kartek.  W komplecie znajdziesz m.in.: obsadkę wykonaną ze szlachetnego drewna, 5 wysokiej jakości piór do kaligrafii do różnych grubości kresek, kałamarz z niebieskim tuszem, pieczęć z filigranowym motywem, sztabkę wosku do pieczętowania, 10 wysokiej jakości kart podwójnych z pasującymi kopertami oraz składane pudełko z solidnego kartonu do przechowywania. Z zestawem stworzysz oryginalne upominki dla swoich najbliższych lub obdarujesz nim początkującego kaligrafa!

crelando® Zestaw do kaligrafii, 30 elementów
Crelando, Zestaw do kaligrafii, 30 elementów 39,99 zł/1 zestaw
Silvercrest, Maszyna do szycia 70 W 449 zł/1 zestaw
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.

Źródło:

Lidl Polska