Nowość! Energetyczne shoty

W poszukiwaniu ciepła, energii, kolorów i soczystej słodyczy nie musisz już marzyć o egzotycznej podróży. Jesienne i zimowe dni rozjaśnią pełne mocy natury SHOTY z Zakwasowni Rodziny Sadowskich. To złociste słońce zamknięte w butelce najlepiej smakuje w najzimniejsze miesiące w roku.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
shoty

Na dobry początek każdego dnia, zamiast kawy, wybierz naturalny napój, który nie tylko obudzi i nawodni, ale także doda energii i rozgrzeje. Możesz go przygotować samodzielnie, wykorzystując wodę, sok z cytryny, miód, kurkumę, imbir i pieprz cayenne. Taki koktajl jest bogaty w witaminę C i składniki mineralne, działające korzystnie na organizm, lecz jego przygotowanie, choć dość proste, wymaga czasu. Jeśli zatem Twoje poranki bywają ciężkie, a na skomponowanie mikstury nie masz chwili, skorzystaj z energetycznych SHOTÓW z Zakwasowni Rodziny Sadowskich. To właśnie tu powstają pyszne kiszone specjały, wśród których cytrusowe shoty odnajdują się wyśmienicie. Ich autorskie receptury bazują na sprawdzonych naturalnych składnikach i pieczołowicie dobranych proporcjach, tak aby poranna porcja napoju pysznie smakowała i stawiała na nogi lepiej niż kawa.

Shot imbir kurkuma - FRONT - Z TLEM

Wybierz rozgrzewający SHOT z imbirem i kurkumą lub energetyczny SHOT z guaraną, a najmłodszym członkom rodziny zaserwuj SHOT od Miodzisia z witaminą C i pyłkiem pszczelim.

———

———

Możesz je pić solo jako poranną dawkę energii lub dodawać do zimowych herbat.

SHOT rozgrzewający z imbirem i kurkumą to pyszne połączenie tłoczonego ze świeżych owoców soku z pomarańczy i soku z imbiru, do którego dodano odświeżający sok z cytryny. Całość jest podkręcona pikantną kurkumą i pobudzającą szczyptą pieprzu cayenne. Zawarty w koktajlu olej z oregano dodaje mu łagodności.SHOT energetyczny z guaraną 
stawia na nogi lepiej niż kawa. W 100% naturalna mikstura zawiera sok z dojrzałych pomarańczy i cytryn w połączeniu z pobudzającą guaraną i odżywczymi adaptogenami: korzeniem maca i ashwagandhą. Delikatnie osłodzony syropem z agawy, doprawiony szczyptą pieprzu cayenne i kurkumy skutecznie pobudzi Cię do działania i dostarczy prawdziwej eksplozji wyjątkowego smaku!SHOT z witaminą C i pyłkiem pszczelim dla dzieci Miodziś 
ma smak idealnie dopasowany do gustów najmłodszych. Dzięki temu maluchy piją go z chęcią i nie grymaszą. Receptura zawierająca sok tłoczony z dojrzałych pomarańczy oraz pyłek pszczeli z Pasiek Rodziny Sadowskich została dodatkowo wzbogacona witaminą C, aby wesprzeć układ odpornościowy.

Cena: 44,90 zł / 500 ml

Produkty są dostępne na stronie www.pasiekisadowskich.pl/zakwasownia

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
Pasieki Rodziny Sadowskich to obecnie największe gospodarstwo pasieczne w Polsce, a także druga co do wielkości w Polsce platforma e-commerce ze zdrową żywnością. W sklepie internetowym dostepne są miody tradycyjne w 12 odmianach i 20 miodów smakowych z liofilizowanymi owocami i przyprawami. Dodatkowo pod nazwą Manufaktura Rodziny Sadowskich sklep online oferuje inne naturalne produkty spożywcze, takie jak: oleje tłoczone na zimno, octy żywe, oksymele, owoce liofilizowane, przeciery owocowe, zakwasy oraz ręcznie wytwarzane owocowo-miodowe przekąski. Ofertę tę uzupełniają nowości: naturalne suplementy diety i miodowe kosmetyki.

Źródło:

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH