Nowe opakowanie, to samo chrupanie!

Marka kultowych wafli Familijne, jak co roku, postanowiła rozpieścić nas niepowtarzalnym, wakacyjnym smakiem. Już latem w sklepach będzie można kupić uwielbiane przez Polaków wafelki o smaku Malina & Mascarpone. To jednak niejedyna nowość jaka czeka na fanów chrupiących słodkości. Zmianie uległa szata graficzna opakowań, które teraz odznaczają się nowoczesnym i minimalistycznych wyglądem.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
familijne

Poczuj owocowy smak wakacji!

Na wielbicieli wafli numer 1 w Polsce, które świetnie sprawdzą się zarówno jako przekąska do chrupania solo jak i dzielenia się nimi z najbliższymi, czeka niespodzianka. Na sklepowe półki powracają limitowane Familijne Gofrowe Malina & Mascarpone. To niezwykłe połączenie smaków z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom słodyczy i lekkich przekąsek. Znajdziemy tu zarówno delikatny, malinowy mus, kremowy serek mascarpone, jak i intensywnie kruchy wafelek.

Produkt świetnie wkomponuje się w atmosferę letnich spotkań towarzyskich oraz będzie idealnym dodatkiem do kawy czy herbaty, podawanej na zimo lub ciepło.

———

———

familijne
Fot. Colian
Familijne GOFROWE MALINOWE
Fot. Colian

„Mus je schrupać… z nowej paczki!”

To jednak nie koniec nowości jakie przygotowała marka! Familijne Klasyczne i Familijne Gofrowe dostępne są w nowoczesnych, minimalistycznych opakowaniach. Czytelny logotyp, wyraźna komunikacja żółtego familijnego koloru, a także radosne, ciepłe barwy sprawią, że jeszcze łatwiej można odnaleźć je na sklepowych półkach.

Redesign został wsparty szeroko zakroją kampanią digitalową prowadzoną pod hasłem Nowe opakowanie, to samo chrupanie!”. Spoty z doskonale znanymi konsumentom rysunkowymi postaciami niedźwiedzia, wróbelka i dinozaura można oglądać w telewizji, YouTube oraz na platformach VOD od 13 maja br.

https://www.familijne.pl/

Producent: Colian sp. z o.o.

Familijne Gofrowe Malina & Mascarpone 140 g, sugerowana cena detaliczna 5,25 zł/ szt.

Źródło:

Colian