Nowe możliwości dla pięknych włosów z aplikacją OnlyBio Stories

Ulubione narzędzie wszystkich włosomaniaczek pozwoli teraz jeszcze skuteczniej zadbać o piękny wygląd włosów! W aplikacji mobilnej OnlyBio Stories pojawiły się nowe funkcjonalności, które pozwalają jeszcze efektywnie i łatwiej zaplanować swój indywidualny program świadomej pielęgnacji dal włosów. Dzięki aplikacji i jej nowym rozwiązaniom każdego dnia, krok po kroku, możesz wprowadzać do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej nowe nawyki, które odmienią wygląd i kondycję włosów. Sprawdź nowe możliwości!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

OnlyBio Stories to pierwsza na polskim rynku beauty aplikacja, która umożliwia zaplanowanie pielęgnacji włosów na każdy dzień. Dzięki niej nie tylko poznasz tajniki pielęgnacji, która przynosi pożądane efekty, ale i wyrobisz w sobie świadome nawyki pielęgnacyjne. Teraz aplikacja daje jeszcze więcej możliwości, a korzystanie z niej staje się jeszcze przyjemniejsze.

Wygodnie, przyjemnie, skutecznie!
Aplikacja mobilna OnlyBio Stories to narzędzie, które umożliwia opracowanie spersonalizowanych programów pielęgnacyjnych, pomagających właściwie zadbać o skórę głowy i włosy. Znajdziesz w niej odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania w zakresie świadomej pielęgnacji włosów, a także ułożysz swój indywidualny plan pielęgnacyjny na każdy dzień. To niezwykle łatwe! Wystarczy, po pobraniu aplikacji, rozwiązać krótki quiz, na bazie którego otrzymasz spersonalizowany program, kompleksowo odpowiadający na potrzeby Twoich włosów i skóry głowy. Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją, poruszanie po aplikacji ułatwi Ci funkcja „samouczka”. Dzięki niej w prosty i intuicyjny sposób zapoznasz się z aplikacją i jej działaniem, a wyjaśnienia każdej funkcjonalności znajdziesz w specjalnych dymkach, pojawiających się podczas korzystania z niej. Wygodę w czasie używania aplikacji zapewnią także dwa warianty widoku – jasny i ciemny, a dodatkowo – możliwość szybkiego logowania się przez Facebook oraz Google.

Plan pielęgnacyjny szyty na miarę
Każdy program pielęgnacyjny w aplikacji został opracowany z najwyższą starannością, stawiając w centrum uwagi Twoje indywidualne potrzeby. Tak spersonalizowany program pomoże właściwie zadbać o skórę głowy, włosy i osiągnąć wszystkie cele pielęgnacyjne. Żaden rytuał, ani żaden kosmetyk nie pojawia się w planie przypadkowo. Aby otrzymać swój plan, wystarczy, po pobraniu aplikacji, rozwiązać krótki quiz. Teraz poszczególne elementy gotowego planu pielęgnacyjnego są dostępne na przejrzystej liście, a opis każdego etapu rytuału pielęgnacyjnego jest rozpisany jeszcze dokładniej, krop po kroku. Dodatkowo w aplikacji znajdują się również filmy instruktażowe, który pokazują, w jaki sposób wykonać dany rytuał. Każde wideo możesz otwiera się niezwykle sprawnie i szybko.

O pielęgnacji świadomie
OnlyBio Stories to również obszerna baza wiedzy z zakresu świadomej pielęgnacji włosów. Tutaj znajdziesz solidną dawkę wiedzy i wskazówki od ekspertów marki OnlyBio – m.in. jak uratować spalone włosy, czy, jak i po czym rozpoznać przeproteinowanie włosów. Tutaj znajdziesz też gotowe informacje o tym, jak dobrać produkty do świadomej pielęgnacji, co to jest metoda OMO, jak często stosować peeling do skóry głowy i wiele innych. Dla osób posiadających włosy kręcone, marka przygotowała także wiele ciekawostek i praktycznych porad, jak o nie dbać i wyciągać robiący wrażenie skręt. Wszystkie najnowsze informacje, pozwalające być na bieżąco, znajdziesz teraz w module aktualności.

Aplikacja do pobrania dostępna jest w Google Play oraz App Store.

https://play.google.com/store/apps/details?id=life.onlybio.stories

https://apps.apple.com/us/app/onlybio-stories/id1625287081?platform=iphone

Fot. OnlyBio
Fot. OnlyBio

Źródło:

OnlyBio