Minecraft wchodzi do Lidla! Sieć przygotowała niespodziankę dla najmłodszych

Choć od premiery Minecrafta minęła ponad dekada, gra cieszy się niesłabnącą popularnością – wśród osób w każdym wieku. Teraz najmłodsi będą mogli cieszyć się ulubionym motywem w domu i zabrać go do szkoły, bo już od czwartku, 17 sierpnia, w sklepach Lidl Polska pojawi się specjalna, nowa kolekcja, inspirowana światem Minecraft. Co w niej znajdziemy?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Pościel z kolekcji Minecraft

Kultowa gra survivalowa Minecraft jest oparta na prostym, wizualnym stylu rozgrywki. Pozwala graczowi włączyć twórcze myślenie i puścić wodze fantazji, czym zyskała sobie grono oddanych fanów. W zależności od trybu można w niej m.in. budować konstrukcje z charakterystycznych sześcianów czy walczyć z potworami, jak np. zombie i szkielety. Udowodniono też, że edukacyjny moduł Minecraft Education Edition wpływa na zwiększenie kompetencji matematycznych – z tego powodu jest wykorzystywany nawet w szkołach1.

Specjalnie dla najliczniejszej grupy odbiorców gry, czyli dzieci, Lidl przygotował produkty z kolekcji Minecraft, które znajdą się w sklepach już od czwartku, 17 sierpnia. W ofercie będą dostępne artykuły szkolne, które umilą lekcje każdemu zapalonemu graczowi, w tym: plecak dwukomorowy z odblaskowymi elementami (59,90 zł/1 szt.), piórnik jednokomorowy lub pojedynczy (29,99 zł/1 szt.) czy piórnik tuba (14,99 zł/1 szt.). Prawdziwą gratką będą też ubrania inspirowane grą Minecraft: bluza (34,99 zł/1 szt.), t-shirty (24,99 zł/1 szt.), joggery (47,99 zł/1 para) oraz piżamy (49,99 zł/1 zestaw). Zwieńczeniem kolekcji jest pościel Minecraft z dwustronnym wzorem, za jedyne 69,90 zł za zestaw, która zapewni małym graczom komfortowy sen.

Zarówno ubrania, jak i pościel, zostały wykonane w 100% z bawełny. Kolorowe sześciany, które będą towarzyszyć młodym miłośnikom gry od rana do wieczora sprawią, że uśmiech nie zejdzie z ich twarzy!

Po produkty dla młodych fanów gry Minecraft wybierz się do Lidla już w czwartek, 17 sierpnia! Więcej informacji o aktualnej ofercie sieci znajduje się na stronie www.lidl.pl.

Pościel z kolekcji Minecraft
Pościel z kolekcji Minecraft 69,90 zł / 1 zestaw
Plecak dwukomorowy Minecraft
Plecak dwukomorowy Minecraft 59,90 zł / 1 sztuka
Piórnik pojedynczy Minecraft 29,99 zł / 1 sztuka
T-shirt Minecraft 24,99 zł / 1 sztuka
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.

Źródło:

Lidl Polska