Limitowane nowości na lato

Energetyczne, odświeżające, lekkie, szybko wchłaniające się i poręczne. Do tego wegańskie i z wysokimi indeksami naturalności. Arbuz i mirabelka- to nasi przyjaciele w nadchodzącym letnim sezonie.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Ziaja nowości

Produkty limitowane na lato to nowa propozycja 6 wegańskich kosmetyków do pielęgnacji ciała wyróżniających się zapachami dojrzałych w słońcu orzeźwiających, apetycznych, przepysznych, smakowitych owoców. Niezwykłe nuty słodkiej mirabelki i soczystego arbuza zapewniają przyjemne uczucie odprężenia i przywołują myśl o wakacyjnych beztroskich chwilach. Lekkie i łagodne formuły produktów bazują w min. 90% na składnikach pochodzenia naturalnego, przeznaczone są do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Opakowania kosmetyków umożliwiają wygodną aplikację, są łatwe w przechowywaniu, dzięki czemu świetnie sprawdzą na co dzień oraz w podróży.

nowości Ziaja
Fot. Ziaja
Fot. Ziaja
nowości Ziaja
Fot. Ziaja

Najnowsze peelingi od marki Ziaja zawierają biodegradowalne substancje ścierne pochodzenia naturalnego: krzemionkę, mielone łupiny orzecha włoskiego. Pojemność każdego z tych produktów to 160 ml i są już dostępne w naszym sklepie ziaja.com oraz w sklepach stacjonarnych Ziaja.

Fot. Ziaja
Fot. Ziaja
nowości Ziaja
Fot. Ziaja

Źródło:

Ziaja