Letnia edycja limitowana – seria do pielęgnacji włosów Monoi & Ylang Ylang od marki Urban Care

Dzięki najnowszej serii URBAN Care MONOI & YLANG YLANG Hair Care, słońce będzie świecić na Twoich włosach całe lato! URBAN Care, marka nowej generacji kosmetyków do włosów, wprowadza na półki w Hebe serię Summer Edition Hair Care!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
URBAN Care

Zapewni ona intensywną pielęgnację włosom zniszczonym po kontakcie z morzem, słońcem i piaskiem, a także chroni je przed promieniowaniem UV! Produkty zapewnią bardziej miękkie, lśniące i pachnące latem włosy przez cały dzień! W skład serii wchodzi szampon do pielęgnacji włosów, odżywka bez spłukiwania w sprayu i spray dający efekt refleksów. Chroni włosy dzięki formule wolnej od parabenów, silikonów i wegańskiej!

Szampon do pielęgnacji włosów z olejkiem monoi i ylang-ylang
Usuwa z włosów pozostałości słonej wody, chloru i produktów do opalania. Zawarty w formule olejek Monoi chroni włosy i skórę głowy przed wysuszeniem, nawilża i wzmacnia włosy oraz zapobiega uszkodzeniom koloru. Wnikając we włosy zniszczone farbowaniem, zabiegami chemicznymi i ekspozycją na ciepło, pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek i zmniejszać puszenie się włosów. Ułatwia rozczesywanie włosów. Dzięki bogatemu składowi olejku Ylang Ylang pomaga pielęgnować i wzmacniać włosy, jednocześnie nadając suchym i matowym włosom lśniący wygląd i dodając im miękkości. Wspomaga rewitalizację włosów zniszczonych i podatnych na łamanie. Zawarty w formule filtr UV chroni włosy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Odżywka bez spłukiwania w sprayu z olejkiem monoi i ylang-ylang
Zawarty w formule olejek Monoi chroni włosy przed przesuszeniem, nawilża je i wzmacnia, a także zapobiega uszkodzeniom koloru. Wnikając we włosy zniszczone farbowaniem, zabiegami chemicznymi i ekspozycją na ciepło, pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek i zmniejszać puszenie się włosów. Ułatwia rozczesywanie włosów. Dzięki bogatemu składowi olejku Ylang Ylang pomaga pielęgnować i wzmacniać włosy, jednocześnie nadając suchym i matowym włosom lśniący wygląd i dodając im miękkości. Pomaga w rewitalizacji zniszczonych włosów, które są podatne na łamanie. Nie zawiera parabenów. Zawarty w formule filtr UV chroni włosy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

O URBAN Care:
Urban Care, która wprowadza innowacyjne produkty kosmetyczne od 2013 roku jako marka własna Selen Kozmetik, jest wegańską marką do pielęgnacji włosów, która oferuje praktyczne i skuteczne produkty z poszanowaniem natury i zwierząt. Celem marki jest bycie używaną przez mieszkańców miast, którzy przywiązują wagę do swojej higieny osobistej w swoim zabieganym życiu.

Profil marki na IG: #urbancarepl

Fot. URBAN Care
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja