Kosztuj nowej smakowitej gamy – Sweet Lemo

DODAJ SŁODKI AKCENT DO SWOJEJ RUTYNY PIELĘGNACYJNEJ I ODKRYJ NOWĄ LINIĘ PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI UST I DŁONI SWEET LEMON, KTÓRA ŁĄCZY PYSZNY ZAPACH CYTRYNOWEJ BEZY Z NAWILŻAJĄCYMI I ZMIĘKCZAJĄCYMI WŁAŚCIWOŚCIAMI OLEJKÓW BOTANICZNYCH, ZAPEWNIAJĄC CHWILĘ CZYSTEJ PRZYJEMNOŚCI. PRODUKTY SĄ WEGAŃSKIE I ZAWIERAJĄ CO NAJMNIEJ 99% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
SWEET LEMON

DAJ SIĘ PONIEŚĆ SŁODKIEJ ROZKOSZY I POSTAW NA CYTRYNOWĄ PIELĘGNACJĘ!

SMAKOWITE, SKUTECZNE I NATURALNE

Linia składa się z trzech produktów przeznaczonych do nawilżania i ochrony dłoni i ust o certyfikowanej formule organicznej. Te partie ciała są szczególnie narażone na działanie zimna, wiatru i szkodliwych czynników zewnętrznych, dlatego mogą szybko ulec wysuszeniu. Trio do pielęgnacji skóry SWEET LEMON nawilża, zmiękcza oraz chroni suchą i bardzo suchą skórę, zapewniając intensywne odżywienie i uczucie komfortu przez cały dzień. Ich rozpieszczający zmysły zapach cytrynowej bezy jest w 100% naturalny i dodaje rozkosznego akcentu temu ultrazmysłowemu rytuałowi. Niezwykła skuteczność zapewnia wyjątkowe efekty już od pierwszego użycia. 

POZNAJ GAMĘ SWEET LEMON 

NUXE Sweet Lemon Krem do rąk

52 zł/50 ml

Nawilżanie dłoni staje się prawdziwą przyjemnością dzięki zniewalającemu zapachowi z nutami cytrynowej bezy. Długotrwałe odżywienie zapewnia olej z nasion konopnych. Nietłusta konsystencja kremu do rąk szybko wtapia się w skórę, zapewniając natychmiastowy efekt nawilżenia. Dłonie stają się miękkie, gładkie i … gotowe na manicure.

– dłonie są nawilżone według 100% użytkowników(1)

– dłonie są chronione przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (wiatr, zimno, otarcia, nadmierne mycie rąk itp.) według 95% użytkowników(1) 

(1) Test użytkowania – 22 ochotników – % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji

NUXE Sweet Lemon Krem do rąk

NUXE Sweet Lemon Pomadka do ust

39 zł/4 g

Zabieraj go ze sobą wszędzie, aby móc nawilżać i chronić usta o każdej porze dnia. Jego formuła wzbogacona o ultraodżywcze masło shea pozostawia na ustach gładkie, nieklejące wykończenie.

  • usta są wygładzone u 100% użytkowników (1)
  • uczucie komfortu na ustach przywrócone u 100% użytkowników(1)

(1) Test użytkowania – 21 ochotników – % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji

NUXE Sweet Lemon Balsam do ust 

68 zł/15 ml

Niezbędny w rytuale dla ust, aby przywrócić im miękkość, nawilżenie i zapewnić ochronę przez cały dzień.  Formuła wzbogacona o wosk karnauba, olej słonecznikowy, olej z nasion konopnych i witaminę E skutecznie i długotrwale odżywia. Niezwykle zmysłowa, rozpływająca
się konsystencja i rozkoszny zapach sprawiają, że aplikacja balsamu to prawdziwa przyjemność.

  • uczucie ściągnięcia znika u 100% użytkowników (1) 
  • usta są odżywione według 100% użytkowników i miękkie według 95% użytkowników (1)

(1) Test użytkowania – 22 ochotników – % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji

NUXE Sweet Lemon Balsam do ust

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR