Kombucha musująca – na święta, sylwester i na zdrowie

Sylwestrowy toast lubi bąbelki, a te zawsze pysznie smakują, szczególnie gdy mają smak poziomki. Musująca kombucha z Zakwasowni Rodziny Sadowskich to najlepszy sposób na wystrzałowe powitanie Nowego Roku – bez kompromisów, za to z szampańską zabawą do białego rana.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Kombucha musująca - na święta, sylwester i na zdrowie

Kombucha musująca o smaku poziomki stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych win musujących. Zabierz ją ze sobą na Sylwestra i podawaj schłodzoną nawet przez całą noc. Jeśli zależy Ci na spektakularnym powitaniu Nowego Roku, wystarczy, że lekko wstrząśniesz butelką, a wystrzałowy efekt gotowy!

Kombucha_musujaca - FRONT - BEZ TLA kopia

Kombucha musująca o smaku poziomki to produkt żywy i świeży, który powstaje w drodze naturalnej fermentacji zielonej herbaty. Napój ma wytrawny, lekko słodki i rześki smak, a delikatne bąbelki nadają mu szampańskiego charakteru o zapachu lata w środku zimy. Naturalne bąbelki zamknięte w eleganckiej butelce wyśmienicie smakują, orzeźwiają, a do tego sprawiają, że zachowasz wspaniały nastrój i dobre samopoczucie aż do rana.

———

———

Cena: 35,90 zł / 750 ml

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
Pasieki Rodziny Sadowskich to obecnie największe gospodarstwo pasieczne w Polsce, a także druga co do wielkości w Polsce platforma e-commerce ze zdrową żywnością. W sklepie internetowym dostepne są miody tradycyjne w 12 odmianach i 20 miodów smakowych z liofilizowanymi owocami i przyprawami. Dodatkowo pod nazwą Manufaktura Rodziny Sadowskich sklep online oferuje inne naturalne produkty spożywcze, takie jak: oleje tłoczone na zimno, octy żywe, oksymele, owoce liofilizowane, przeciery owocowe, zakwasy oraz ręcznie wytwarzane owocowo-miodowe przekąski. Ofertę tę uzupełniają nowości: naturalne suplementy diety i miodowe kosmetyki.

Źródło:

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH