Przepis na święta i na zdrowie!

Wigilijny barszczyk przygotowany na zakwasie to świąteczny klasyk. Aby pysznie smakował, wykorzystaj do jego przyrządzenia naturalny zakwas z buraków z Zakwasowni Rodziny Sadowskich. Wybierz zakwas tradycyjny albo ten o ostrzejszym smaku, doprawiony chili lub chrzanem. Tak jak lubisz na święta i na zdrowie.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
zakwasy

Zakwas buraczany to niepasteryzowany napój, przygotowany na bazie buraka z dodatkiem czosnku i przypraw. Przygotowanie go nie jest trudne, lecz wymaga czasu, bo aby zakwas zyskał moc, konieczne jest długotrwałe kiszenie warzyw, które zajmuje zazwyczaj około tygodnia. W Zakwasowni Rodziny Sadowskich powstają zakwasy według tradycyjnej receptury, zapewniającej kiszonce naturalny, wyważony smak. Warto po nie sięgnąć nie tylko od święta, bo zakwasy są bogate w probiotyki, które korzystnie wpływają na układ pokarmowy, układ krążenia i odporność. W okresie świątecznym gotowe zakwasy z Zakwasowni Rodziny Sadowskich doskonale sprawdzają się jako dodatek do tradycyjnego barszczu wigilijnego. Nadają mu wyrazistego aromatu i sprawiają, że zupa jest esencjonalna i ma piękny rubinowy kolor.

ZAKWAS Z BURAKÓW TRADYCYJNY

———

———

Niepasteryzowana i niefiltrowana żywa kiszonka, przyrządzona z buraków, czosnku oraz ziół: liści laurowych i ziela angielskiego zachowuje pełnię właściwości świeżych warzyw. Idealny jako składnik zbilansowanej diety, a także jako wytrawny składnik świątecznego barszczu.

Cena: 26,90 zł / 750 g

ZAKWAS Z BURAKÓW TRADYCYJNY
ZAKWAS Z BURAKÓW Z CHRZANEM


ZAKWAS Z BURAKÓW Z CHRZANEM

Tradycyjny zakwas z buraka, wzbogacony chrzanem ma nową moc i pełen smaku twist.

Nadaje świątecznemu barszczykowi wyrazistości i aromatu.

Cena: 29,90/ 750 g


ZAKWAS Z BURAKÓW Z CHILI

Ten zakwas to nie tylko esencja buraczanego smaku, ale także wspaniała rozgrzewka na chłodne dni. Dodatek chili podkręca smak i działanie zakwasu, a do tego dodaje mu wyrazistej pikanterii.

Cena: 29,90 zł / 750 ml

ZAKWAS Z BURAKÓW Z CHILI

Spróbuj także:

  • Zakwas z buraków z selerem, imbirem i cytryną
  • Zakwas z buraków złotych z kurkumą, imbirem i cytryną
  • Zakwas z buraków złotych z propolisem
  • Zakwas z kapusty białej
  • Zakwas z buraków dla dzieci Miodziś z acerolą
PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
Pasieki Rodziny Sadowskich to obecnie największe gospodarstwo pasieczne w Polsce, a także druga co do wielkości w Polsce platforma e-commerce ze zdrową żywnością. W sklepie internetowym dostepne są miody tradycyjne w 12 odmianach i 20 miodów smakowych z liofilizowanymi owocami i przyprawami. Dodatkowo pod nazwą Manufaktura Rodziny Sadowskich sklep online oferuje inne naturalne produkty spożywcze, takie jak: oleje tłoczone na zimno, octy żywe, oksymele, owoce liofilizowane, przeciery owocowe, zakwasy oraz ręcznie wytwarzane owocowo-miodowe przekąski. Ofertę tę uzupełniają nowości: naturalne suplementy diety i miodowe kosmetyki.

Źródło:

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH