Kampania telewizyjna Serków Wiejskich z Piątnicy, no bo skąd! Poznaj sposób na mały, smaczny posiłek

W dniach od 22 września do 19 października br. emitowana jest kampania telewizyjna Serków Wiejskich z Piątnicy – wysokobiałkowego oraz z dodatkiem owoców. W spotach podkreślone zostały wyjątkowe cechy produktów. Serek Wiejski wysokobiałkowy to doskonała propozycja dla osób aktywnych, uprawiających sport, natomiast wersja z owocami idealnie sprawdza się jako smakowita przekąska o każdej porze dnia. Serki Wiejskie z Piątnicy to najlepszy sposób na mały, smaczny posiłek.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
produkty Piątnicy

Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska, która – ponad 30 lat temu – jako pierwsza wprowadziła na rynek Serek Wiejski. Obecnie oferta serków wiejskich obejmuje wiele wariantów, które są odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania konsumentów oraz trendy rynkowe. Obok najbardziej popularnego, klasycznego Serka Wiejskiego dostępne są także między innymi Serki Wiejskie z owocami oraz wysokobiałkowy. Zachowują one wszystkie najlepsze cechy klasycznego serka: tradycyjną recepturę, najwyższej jakości składniki oraz doskonały smak, a dodatkowo wyróżniają się dodatkiem pysznych owoców lub dużą zawartością białka. Serki Wiejskie z Piątnicy – z owocami oraz wysokobiałkowy – idealnie wpisują się w trend zdrowego odżywiania oraz odpowiadają na preferencje osób poszukujących lekkich i pożywnych przekąsek.

 

Serki Wiejskie z owocami – mały, smaczny posiłek z Piątnicy, no bo skąd!

Serki Wiejskie z owocami idealnie sprawdzają się jako pożywne śniadanie, pyszny podwieczorek czy mały posiłek w ciągu dnia. Dzięki wygodnemu, dwudzielnemu opakowaniu, delikatne ziarenka serka można łatwo połączyć z soczystymi owocami, niczym z babcinej konfitury. Serki Wiejskie z owocami OSM Piątnica dostępne są w 5 różnych wariantach: z dodatkiem ananasa, brzoskwini, truskawek, jagód lub malin z żurawiną.

Serek_wiejski_z_truskawkami_150_g
Serek_wiejski_wysokobialkowy_200_g

Serek Wiejski wysokobiałkowy – dla sportowców i nie tylko!

Serek Wiejski wysokobiałkowy to produkt funkcjonalny, który obok wyśmienitego smaku zapewnia dużą porcję białka – aż 28 g w opakowaniu. To doskonała przekąska dla osób aktywnych, uprawiających sport lub będących na wysokobiałkowej diecie. Serek Wiejski wysokobiałkowy z Piątnicy idealnie sprawdza się przed i po aktywności fizycznej, pozwalając optymalnie wykorzystać benefity oferowane przez białko: budowę i regenerację mięśni.

Zobacz spoty i sięgnij po najlepsze serki – Piątnicy, no bo skąd!

Serki Wiejskie z owocami:

Serek Wiejski wysokobiałkowy:

Źródło:

Piątnica