Obejrzyj Street Food LIVE Show z Karolem Okrasą

Już w poniedziałek 8 sierpnia o godz. 20:00 na Facebooku, Instagramie i kanale YouTube Lidl Polska odbędzie się wyjątkowy LIVE przy udziale Karola Okrasy i Agnieszki Grzelak – prowadzącej kanału poświęconego kulinariom i podróżom. Duet zabierze widzów w różnorodne regiony Azji, aby opowiedzieć o bogactwach kuchni azjatyckiej. Przygotuje też krok po kroku trzy „uliczne” dania z makaronu. Widzowie transmisji otrzymają specjalny kupon rabatowy na produkty Vitasia w aplikacji „Lidl Plus” i będą mieli szansę załapać się na bony do sklepów Lidl Polska.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Już w poniedziałek miłośnicy podróży i azjatyckich smaków będą mieli okazję dołączyć do „Street Food LIVE Show” i spotkać się wirtualnie z kucharzem Karolem Okrasą, związanym na co dzień z Kuchnią Lidla, oraz Agnieszką Grzelak – znaną youtuberką oraz blogerką, przejawiającą pasję do podróży i kulinarnych odkryć. Prosto ze studia, opowiedzą oni o swoich wspomnieniach i ciekawostkach z azjatyckich podróży, odpowiadając przy okazji na pytania uczestników podczas dedykowanej sesji Q&A.

Kwintesencją programu będzie jednak oczywiście gotowanie. Duet przyrządzi krok po kroku aż trzy „uliczne” potrawy z makaronu, w tym jedną ze składnikami wybranymi podczas głosowania na Instagramie Lidl Polska. Z myślą o uczestnikach transmisji LIVE, którzy chcieliby przygotować je potem samodzielnie, Lidl przygotował też specjalną promocję. Ci z uczestników, którzy podczas streamu zeskanują kod QR, otrzymają specjalny kupon rabatowy w aplikacji „Lidl Plus” na produkty marki Vitasia potrzebne do przygotowania potraw.

———

———

Ale to nie wszystko! Wybrane osoby, którym dopisze szczęście, wygrają jeden z bonów na zakupy w sklepach Lidl Polska.

Zasady konkursu zostaną ogłoszone na profilach społecznościowych sieci.

________________________________________

Do wydarzenia „Street Food LIVE Show” można dołączyć, klikając w jeden z poniższych linków:

Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska