Chrup wafle Familijne i wygraj rodzinny wyjazd do krainy bajek pod Paryżem!

Spotkanie z ulubionymi postaciami z kultowych animacji, światowej klasy pokazy oraz pięć niezwykłych krain – to tylko część atrakcji jakie czekają na zwycięzcę loterii „Mus to zobaczyć”, zorganizowanej przez markę Familijne. Akcja potrwa do 25 sierpnia br. i oferuje uczestnikom szansę na wygranie rodzinnego wyjazdu do bajkowego świata pod Paryżem, a także codziennych nagród pieniężnych.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Mus je schrupać... zanim znikną!

Na małych i dużych miłośników chrupiących słodkości czeka niespodzianka. 1 lipca br. marka Familijne wystartowała z wakacyjną loterią konsumencką prowadzoną pod hasłem „Mus to zobaczyć!”. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić jednorazowo dwa dowolne opakowania wafli Familijne i dokonać zgłoszenia na stronie mustozobaczyc.pl. Codziennie na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, a w wielkim finale zostanie rozlosowany rodzinny wyjazd marzeń do krainy bajek pod Paryżem.

Dodatkowo, kupując 5 opakowań ulubionych wafelków Polaków, każdy masz szansę zdobyć unikalne Familijne klocki dostępne do wyczerpania zapasów.

Loteria potrwa do 25 sierpnia br. Regulamin akcji znajduje się na stronie www.mustozobaczyc.pl.

Mus je schrupać… zanim znikną!

Familijne to niekwestionowany lider w kategorii wafli rodzinnych. Obecnie dostępne są aż w 12 wyjątkowych smakach. Wszystkie zachwycają niezwykłym połączeniem chrupiącego, lekkiego wafelka z puszystym i obłędnie przepysznym nadzieniem. Idealnie sprawdzą się podczas wakacyjnych spotkań ze znajomymi, rodziną czy pikników na świeżym powietrzu.

Producent: Colian sp. z o. o.

Marka: Familijne

Produkt:

Wafle Familijne Gofrowe, 140 g, w 5 różnych smakach, sugerowana cena det.: ok. 5.35 zł

Wafle Familijne Klasyczne, 180 g, w 7 pysznych smakach, sugerowana cena det.: ok. 5.35 zł

Loteria_Familijne

Źródło:

Colian