Buuuu! HEINZ wprowadza na Halloween potwornie dobry majonez z czarnym czosnkiem

Poczuj dreszcz emocji tegorocznego Halloween ponieważ Heinz, wprowadza do Polski potwora wśród majonezów – strasznie dobry majonez z czarnym czosnkiem.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Majonez Hainz
  • Nowość od znawców zaskakujących sosów! Heinz przedstawił swój pierwszy (do tego bardzo przerażający) majonez z czarnym czosnkiem, idealny na Halloween bez wampirów.
  • Nowy smak dostępny jest w trzech limitowanych wzorach: szkielet, dynia i oczywiście wampir. Sos można kupić w najlepszych sklepach w całej Polsce.

26 października: W kuchni Heinz przygotowano coś strasznego na Halloween, co przyprawi wszystkich o dreszcze w trwającym sezonie Halloweenowym. Dostarczając wszystkim miłego dreszczyku strachu w Halloween, Heinz przedstawił swój pierwszy potwornie majonez z czarnym czosnkiem.

Łącząc wegański majonez Heinz z bogatym, korzennym i nieco słodkim smakiem czarnego czosnku, gwarantuje mrowienie Twoich kubków smakowych. Okropnie dobry majonez z czarnym czosnkiem Heinz to idealny sos do wszystkich Twoich przysmaków i psikusów kulinarnych na Halloween.

Niesamowicie gładki i kremowy sos pełen umami sprawi, że nawet wampiry będą miały problemy oprzeć się smakowi czarnego czosnku. Sorry wampiry ten produkt nie jest dla was. Nowy smak będzie dostępny do kupienia w trzech limitowanych wzorach kolekcjonerskich w najlepszych sklepach na terenie całej Polski.

„W Heinz czujemy super straszną Halloweenową atmosferę związaną z wprowadzeniem naszego piekielnie pysznego i przerażająco dobrego majonezu z czarnym czosnkiem. Nie możemy się doczekać, aż fani Heinz w Polsce doświadczą tej nowej, wyjątkowej kreacji na Halloween. Nowy majonez z czarnym czosnkiem jest tak dobry, że nawet wampiry nie mogą się oprzeć” – mówi Gosia Michalak-Wojskowicz, Senior Category Product Manager w Heinz.

Nowy smak nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów i nadaje się dla wegetarian i wegan, co oznacza, że każdy może miło spędzić okropnie dobry czas w Halloween (nie dotyczy to wampirów).

Nowy strasznie dobry majonez z czarnym czosnkiem od Heinz dostępny jest w cenie od 6,99 do 9,99 PLN za opakowanie 220 ml. Produkt będzie dostępny w najlepszych sklepach na terenie całego kraju od 16 października. Oferta jest limitowana, spieszcie się zanim wszystko się wyprzeda. To sugerowane ceny detaliczne, ostateczne ceny pozostają w gestii sprzedawcy detalicznego.

Heinz
Przeprowadzamy transformację w firmie The Kraft Heinz Company (Nasdaq: KHC), inspirowani naszym celem: „Róbmy życie smacznym”. Konsumenci są w centrum naszych działań. Z przychodami netto w 2022 roku wynoszącymi około 26 miliardów dolarów zobowiązujemy się do rozwoju naszych kultowych i nowych marek spożywczych i napojów na skalę globalną. Wykorzystujemy naszą skalę i elastyczność, aby uwolnić pełną moc Kraft Heinz w ramach portfolio sześciu platform produktów kierowanych do konsumentów. Jako obywatele świata, poświęcamy się tworzeniu trwałego, etycznego wpływu, jednocześnie pomagając w zdrowy i odpowiedzialny sposób karmić świat. Dowiedz się więcej o naszej podróży, odwiedzając stronę www.kraftheinzcompany.com lub śledząc nas na LinkedIn i Twitterze. Aby dowiedzieć się więcej o Heinz Polska, odwiedź stronę https://www.heinz.pl/ lub śledź nas na Facebooku.

Źródło:

Heinz