Czas na przyjęcie w nawiedzonym domu!

Przygotuj się na najstrrraszniejszą noc w całym roku! Udekoruj swój dom, zaplanuj przebrania i upiecz potwornie pyszne przekąski – we wszystkim pomoże ci nowa, halloweenowa kolekcja Sinsay. Odważysz się sprawdzić, jakie upiorności czekają na ciebie w najnowszej ofercie?
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Dzieci przebrane na HALLOWEEN

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie szykowania halloweenowej imprezy od upieczenia przerażająco smacznych przekąsek. Z Sinsay możesz przygotować babeczki w foremkach z dyniowymi dekoracjami (od 9,99 PLN) lub ciasteczka w kształcie dyni, ducha czy nietoperza, dzięki silikonowej formie do pieczenia (od 12,99 PLN). Na imprezie nie może zabraknąć słodkich napojów – schłodzisz je kostkami do lodu w kształcie czaszek, które w prosty sposób przygotujesz z wykorzystaniem foremki (od 9,99 PLN). Smakołyki możesz podać na dekoracyjnych tacach i miskach (od 12,99 PLN) – upiorny efekt gwarantowany!

Pora udekorować dom! Niech twoi goście już od samego progu wiedzą, że w tym domu aż roi się od strachów. Na ścianie zawieś girlandę (od 9,99 PLN) lub przyklej czarne nietoperze i pająki – naklejki to ekspresowy sposób na zmianę wystroju (od 9,99 PLN). W pokoju możesz też umieścić małe akcenty w halloweenowym klimacie, jak poduszki (od 29,99 PLN), zabawki dla psa (od 12,99 PLN), a nawet dywanik łazienkowy (od 15,99 PLN). Istotną rolę spełni zabawa światłem – upewnij się, że na twojej liście zakupów zajdą się świeczniki (od 9,99 PLN).

Nie zapomnij o kostiumach – przebieranie się, to z pewnością bezsprzecznie część zabawy! Od skarpetek (od 7,99 PLN), przez koszulki (od 7,99 PLN) i bluzy (od 14,99 PLN), po piżamy dla dzieci i dorosłych (od 19,99 PLN) – wszystko to z typowymi dla Halloween nadrukami. Wolisz coś bardziej szalonego? Sięgnij po przebrania dla dzieci – stroje wróżki, dyni, wampira czy pająka (od 29,99 PLN) to doskonały pomysł na domową imprezę, ale także szkolny bal.

Odkryj całą potworną kolekcję na Halloween – wszystkie produkty znajdziesz w wybranych salonach stacjonarnych, na sinsay.com i w aplikacji.

Źródło:

Sinsay