Zostań mistrzem prezentów z Avon i podaruj dziecku prezent, który sprawi mu radość

Mimo że wybór prezentów dla najmłodszych jest ogromy, to upominki dla nich nierzadko bywają kłopotliwe. W Avon znajdziesz wyjątkową ofertę pomysłów na gotowe gwiazdkowe prezenty zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Możesz mieć pewność, że będą trafione!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Avon Products Inc.
Fot. Avon Products Inc.

DLA MAŁEJ KSIĘŻNICZKI –
Małe dziewczynki uwielbiają „Krainę lodu”, a Elsa i Anna to często ich ulubione bohaterki. Z myślą o tym, by sprawić im radość, marka Avon przygotowała kosmetyki z motywem tej animacji.

Od 1.11.2022 w świątecznej ofercie marki Avon pojawią się zestaw trzech delikatnych zapachów o pojemności 15 ml: Owocowa Błogość, Kwiatowa Radość, Morskie Przygody w cenie 39,99 zł oraz zestaw kosmetyków, w skład którego wchodzą Pachnąca mgiełka, szampon i odżywka 2w1 oraz delikatny żel do mycia ciała. Całość spakowana jest w prezentową torebkę i gotowa do podarowania.

W serii Frozen od 1.11.2022 dostępne będą także inne produkty jak: Lekka woda zapachowa z nutami moreli, jagód, waty cukrowej oraz słodkiej wanilii w cenie 29,99 zł, Spray do rozczesywania włosów – 16,99 zł oraz balsam do ust – 12,99 zł. Wszystko dla małych księżniczek, które marzą o tym, by być jak ich ulubione postaci.

DLA MAŁEGO SUPERBOHATERA – Zestaw trzech kosmetyków Spider-Man dla chłopców
Chłopcy często marzą o tym, by być jak Super-Man. Kosmetyki z tą postacią na pewno przypadną więc im do gustu. W świątecznym zestawie Avon znajdują się 3 superprodukty dla superbohatera: żel do włosów, który zapewni utrwalenie fryzury na cały dzień, 2w1 szampon i żel pod prysznic, który delikatnie oczyszcza skórę, a włosom nadaje połysk i miękkość oraz lekka woda zapachowa z nutami cytrusów i piżma. Zestaw dostępny od 1.11.2022 w cenie 39,99 zł.

Świąteczna oferta jest dostępna w katalogu Avon 11/2022. Produkty można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.

Fot. Avon Products Inc.
Fot. Avon Products Inc.
Avon Products Inc.
Misją Avon od 135 lat jest tworzenie lepszego świata dla kobiet. Firma pomaga im wyrażać siebie, mówić odważnie o swoich marzeniach oraz spełniać się zawodowo, dając im możliwość pracy na własnych zasadach. Avon opowiada się za równością płci oraz troszczy się o zdrowie i bezpieczeństwo kobiet, działając w ramach programów Avon Kontra Rak Piersi i Avon Kontra Przemoc. Tylko od 2019 roku dofinansował ponad 13 000 badań USG piersi w Polsce. Firma wspiera także 4 linie pomocowe dla kobiet, które doświadczają przemocy. Ponadto wspólnie z Fundacją Feminoteka uruchomił pierwszą przeciwprzemocową aplikację Avon Alert, która pozwala sięgać po pomoc w bezpieczny sposób. Avon dba również o naszą planetę – m.in. walczy ze zmianami klimatycznymi, dba o zwierzęta oraz stara się wykorzystywać opakowania wykonane z surowców pozyskanych w zrównoważony sposób.

Źródło:

Avon Products Inc.