Zimowe warsztaty mikołajkowe w Hevelianum

Tajemnice płatków śniegu i pełne intensywnych zapachów mydełka oraz kule do kąpieli, czyli Mikołajki w Hevelianum czas zacząć! W grudniowe weekendy specjalna oferta kreatywnych warsztatów czeka na Górze Gradowej i w Domu Zdrojowym w Brzeźnie. Hevelianum zaprasza zarówno dzieci, jak i dorosłych do wspólnego tworzenia zimowej atmosfery.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Pacznące mydełka w Domu Zdrojowym fot. Dominik Kulaszewicz
Ozdoba wykonana na warsztatach Pada śnieg fot. Anna Studzińska

Propozycja warsztatów „Pada śnieg!” na Górze Gradowej to nie lada gratka dla najmłodszych – wspólne tworzenie zimowych pejzaży w słoiku. Dla tych, którzy odwiedzą Kreatywny Plac Zabaw czeka również spora dawka wiedzy. Będzie można dowiedzieć się, skąd biorą się płatki śniegu i czy rzeczywiście są białe. Razem z prowadzącym warsztat zrobicie sztuczny śnieg, aby jak najlepiej odtworzyć zimowy klimat.

Na tych trochę starszych, zarówno dzieci jak i dorosłych, czekają warsztaty w Domu Zdrojowym w Brzeźnie, nadmorskiej filii Hevelianum, poświęconej edukacji ekologicznej. To właśnie tam będzie można odkryć tajniki aromatycznych przypraw i olejków oraz poznać ich pochodzenie. Wspólnie z prowadzącym będziecie samodzielnie wykonywać ekoprezenty dla siebie lub najbliższych. Będą to mydełka i kule do kąpieli wypełnione pachnącymi przyprawami i olejkami, o których posłuchacie fascynujących historii. Dowiedzcie się, jakie działanie mają poszczególne składniki, które możecie znaleźć w domu oraz jak je połączyć, by były użyteczne.

———

———

Na zimowe warsztaty mikołajkowe Hevelianum zaprasza w soboty i niedziele w grudniu oraz na początku stycznia.

Hevelianum. Góra Gradowa, ul. Gradowa 6

Pada śnieg! – rodzinne warsztaty kreatywne

3-4, 10-11, 17-18 grudnia 2022 | 6-8 stycznia 2023

10:30, 12:00, 13:30

Bilety: 25 PLN + 5 PLN opiekun | https://bilety.hevelianum.pl/

Wiek uczestników: 3-6 lat

Hevelianum. Dom Zdrojowy, ul. Zdrojowa 2

Pachnące ekoprezenty – warsztat rodzinny

3-4, 10-11, 17-18 grudnia 2022 | 6-8 stycznia 2023

11:00, 13:00

Bilety: 20/25 PLN (ulgowy/normalny) | https://bilety.hevelianum.pl/

Wiek uczestników: Zajęcia dla dorosłych i dzieci 6+

Źródło:

Hevelianum