Żelowocki z miodem od Miodzisia

Galaretka z owocami to pyszny smak lata i dzieciństwa. W Manufakturze Rodziny Sadowskich znajdziecie go w słoiczkach Żelowocków z miodem. Truskawki, maliny, wiśnie i jagody doskonale odnalazły się w delikatnej żelowej konsystencji, tworząc naturalnie prosty w składzie i bajecznie owocowy deser.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Żelowocki z miodem od Miodzisia
Zelowocki WISNIE Front Z TLEM
Fot. PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
Zelowocki TRUSKAWKI Front Z TLEM
Fot. PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
Zelowocki MALINY Front Z TLEM
Fot. PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
Zelowocki JAGODY Front Z TLEM
Fot. PASIEKI RODZINY SADOWSKICH

Wystarczyło połączyć świeżo zebrane sezonowe owoce z miodem wielokwiatowym, odrobiną skrobi i wody, aby całość zamieniła się w soczysty przysmak o żelowej konsystencji, który bez trudu można rozsmarować na naleśnikach, gofrach, tostach lub dodać do lodów.

Każdy słoik to moc naturalnych składników : 70% pysznych owoców i 24% miodu wielokwiatowego. W miodzisiowej spiżarce czekają już Żelowocki z miodem w czterech smakach: Truskawki, Maliny, Wiśnie, Jagody

Cena: 25 zł / 320 g

Fot. PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
Pasieki Rodziny Sadowskich to obecnie największe gospodarstwo pasieczne w Polsce, a także druga co do wielkości w Polsce platforma e-commerce ze zdrową żywnością. W sklepie internetowym dostepne są miody tradycyjne w 12 odmianach i 20 miodów smakowych z liofilizowanymi owocami i przyprawami. Dodatkowo pod nazwą Manufaktura Rodziny Sadowskich sklep online oferuje inne naturalne produkty spożywcze, takie jak: oleje tłoczone na zimno, octy żywe, oksymele, owoce liofilizowane, przeciery owocowe, zakwasy oraz ręcznie wytwarzane owocowo-miodowe przekąski. Ofertę tę uzupełniają nowości: naturalne suplementy diety i miodowe kosmetyki.

Źródło:

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH