Żegnamy cellulit dzięki NOWOŚCI: FOREO BEAR™ 2 body

Walka z cellulitem potrafi być żmudna i męcząca. FOREO, szwedzka marka beaty-tech niedawno wprowadziła na rynek rozwiązanie, które ma pomóc uporać się z nim szybciej i skuteczniej. BEAR 2 body, bo tak nazywa się nowe urządzenie, dzięki zaawansowanej technologii mikroprądów ujędrnia i uelastycznia skórę, poprawiając jej wygląd już w 1 tydzień!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
BEAR 2 body
celulit na pośladkach
Fot. Foreo

Cellulit, czyli?

Z cellulitem zmaga się około 85% kobiet w wieku powyżej 20 lat. Jego pojawienie się możemy zaobserwować głównie na udach, biodrach, pośladkach i brzuchu. Częściej u kobiet niż u mężczyzn. W zależności od stopnia zaawansowania może być widoczny gołym okiem lub dostrzegalny dopiero po ściśnięciu skóry. Czym jest tak naprawdę? Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, prowadzącej do zmian w tkance podskórnej. Prowadzi to do powstania tzw. “skórki pomarańczowej”, czyli wgłębień w skórze. Są one naturalne, jednak jeśli chcemy im przeciwdziałać, na rynku dostępnych jest wiele metod. Czynniki takie jak genetyka, starzenie się i hormony również odgrywają rolę w powstawaniu cellulitu. Estrogen, hormon odpowiedzialny za rozwój i regulację żeńskiego układu rozrodczego, wpływa na przepływ krwi, produkcję kolagenu i dystrybucję tłuszczu. U kobiet estrogen sprzyja gromadzeniu się tłuszczu w obszarach podskórnych.

walka z celulitem
Fot. Foreo

MIŚ do ciała od FOREO

BEAR™ 2 body tonizuje i ujędrnia skórę, pomagając wygładzić dołeczki, czyli “skórę pomarańczową” na udach, pośladkach, ramionach i brzuchu dzięki czterem zaawansowanym technologiom. Wyposażony jest między innymi w 2 typy mikroprądu. Advanced Microcurrent™ to stały prąd, który stymuluje mięśnie do ich wzmocnienia, jednocześnie napinając skórę nad nimi, a Sculpting Microcurrent™ kieruje mikroprąd głębiej do mięśni, aby skutecznie je ujędrnić, zapewniając wyrzeźbiony wygląd. Aby uzyskać optymalne rezultaty, oba typy mikroprądów zostały włączone do zabiegu sterowanego wideo w aplikacji, zaprojektowanego specjalnie do zwalczania uporczywego cellulitu na udach i pośladkach. Opatentowany system Anti-shock™ 2.0 dostosowuje terapię mikroprądową tak, aby idealnie pasowała do Twojej skóry. Z kolei Masaż T-Sonic™w połączeniu z mikroprądami poprawia wygląd cellulitu poprzez zwiększenie drenażu limfatycznego, aby pomóc w ukierunkowaniu płynu gromadzącego się w skórze. Wszystko to skutkuje pozostawieniem skóry gładszej, napiętej i bardziej wyrzeźbionej.

———

———

sposób na celulit
Fot. Foreo

„Konsumenci mają dość marek sprzedających nieskuteczne kremy na cellulit. FOREO umożliwiło coś, co do tej pory pozostawało zarezerwowane dla gabinetów medycyny estetycznej. Dzięki unikalnej, opatentowanej technologii masażu T-Sonic™, dwóm różnym rodzajom mikroprądów i systemowi Anti-shock™ 2.0, nasze urządzenie mikroprądowe BEAR 2 body jest najpotężniejszym, a jednocześnie najbezpieczniejszym na świecie urządzeniem ujędrniającym do użytku domowego, dostępnym na rynku. Ruch i dbanie o zdrowie w połączeniu z BEAR™ 2 body zapewni widoczne rezultaty” mówi Vladimir Cuturilo, General Manager FOREO na Europę Wschodnią.

Dlaczego pokochasz BEAR 2 body

Wykazano, że mikroprądy zwiększają produkcję kolagenu i elastyny- co prowadzi do ujędrniania skóry. BEAR™ 2 body stymuluje mikrokrążenie, dostarczając do komórek tlen i niezbędne składniki odżywcze – w celu przyspieszenia procesu odnowy skóry dla jej zadbanego wyglądu. Już po 1 tygodniu zauważysz różnicę w wyglądzie obszarów poddanych zabiegowi.

Fot. Foreo
Fot. Foreo
Fot. Foreo

Podobnie jak wszystkie produkty FOREO, żywotność baterii jest oszałamiająca – półtorej godziny ładowania wystarcza na nawet 300 minut użytkowania urządzenia.

Urządzenia mikroprądowe, takie jak BEAR™ 2 body, muszą być używane z serum przewodzącym. Aby uzyskać optymalne rezultaty, zalecamy stosowanie ujędrniającego serum do ciała FOREO SUPERCHARGED™ — opracowanego specjalnie do stosowania z urządzeniem.

BEAR 2 body kosztuje 1499 PLN i dostępny jest na foreo.com oraz u oficjalnych partnerów marki.

Źródło:

FOREO