Zaoszczędź do 80% w Lidl Polska – rozpoczął się Black Week!

W sklepach Lidl Polska rozpoczął się Black Week! To idealna okazja, aby kupić niezbędne wyposażenie do domu i świąteczne prezenty dla najbliższych. Przez cały tydzień – od 21 do 27 listopada – ceny wielu artykułów będą niższe o nawet 80%! Akcją promocyjną zostaną objęte produkty znanych marek, m.in.: sprzęty AGD, zabawki i elektronarzędzia.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Czas na wielkie, przedświąteczne obniżki cen! W tym roku sieć Lidl Polska przygotowała dla swoich klientów coś specjalnego. Od poniedziałku 21 listopada w sklepie internetowym lidl.pl rusza Black Week, czyli tydzień wyjątkowych okazji! Ceny wielu produktów zostaną obniżone aż do 80%. Akcja promocyjna potrwa do 27  listopada.

Ale to nie wszystko: klienci stacjonarnych sklepów Lidl Polska już od piątku 25  listopada będą mogli kupić dziesiątki przecenionych artykułów wysokiej jakości – wśród nich m.in. akcesoria i  wyposażenie domu oraz sprzęty AGD znanych marek.

Na szczególną uwagę zasługują:

  • automatyczny ekspres do kawy Bosch, tańszy aż o 500 zł – w cenie 1499 zł za zestaw (cena regularna: 1999 zł/ 1 zestaw),

  • odkurzacz bezworkowy Philips, przeceniony o 100 zł – za 349 zł (cena regularna: 449  zł/ 1 zestaw),

  • żelazko parowe Philips, oferowane o 50 zł taniej – za 119 zł (cena regularna: 169  zł/  1 szt.),

  • oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji Sanitas, sprzedawany o 150 zł taniej – za 199 zł (cena regularna: 349 zł/ 1 zestaw),

  • odkurzacz akumulatorowy 2 w 1 Silvercrest, tańszy o 200 zł – za 399 zł (cena regularna: 599 zł/ 1 zestaw),

  • organizery na sztućce lub bloki na noże Ernesto, poszewki na poduszki z bawełny satynowej Livarno Home, sprzedawane aż o 84% taniej!

Co więcej, już od soboty – w ramach oferty Black Week – w sklepach stacjonarnych zostaną obniżone ceny elektronarzędzi oraz zabawek.

Warto również pamiętać, że od poniedziałku 21 listopada do środy 23 listopada, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowej akcji promocyjnej na zabawki: 2+1 za 1 grosz. W  ofercie znajdą się m.in.:

  • lalki Disney, dostępne w 6 wariantach, figurki z kolekcji Gwiezdne Wojny i Marvel (8  wariantów) oraz Psi Patrol (6 wzorów) w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – 39,99  zł/  1 szt.,

  • klocki LEGO z serii: Classic, DUPLO, Creator, Friends, NINJAGO, DOTS oraz Marvel, w cenach od 39,99 zł do 149 zł/ 1 zestaw,

  • liczne zabawki Playtive w cenach od 29,99 zł do 249 zł/ 1 zestaw.

Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska