Zając Grześki – słodka nowość na Wielkanoc!

Szukasz czegoś słodkiego i zabawnego, co doskonale sprawdzi się także jako drobny upominek dla najmłodszych podczas świąt? Mamy idealne rozwiązanie – Zając Grześki z mlecznej czekolady z chrupiącym nadzieniem, nie tylko wywoła uśmiech na twarzach dużych i małych miłośników słodkości, ale także będzie radosnym akcentem na wielkanocnym stole.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Grześki

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy marka Grześki ponownie zaskakuje swoich fanów, niezwykłą niespodzianką! Zając Grześki to kolejna, po Mikołaju Grześki, propozycja, w której unikalny smak łączy się z nowoczesnym i humorystycznym wizerunkiem, tym razem doskonale wpisującym się w motywy świąt wielkanocnych.

Zając Grześki to harmonijne połączenie wysokiej jakości czekolady Goplana, charakterystycznego kakaowego smaku cenionego przez miłośników marki oraz chrupkości, znanej z ulubionych wafli. Całość zamknięta w formie zająca wielkanocnego, tworzącego nie tylko niezwykłe doznania smakowe, ale także radosną prezentację, która spodoba się zarówno tym starszym jak i młodszym wielbicielom słodyczy, poszukującym czegoś wyjątkowego.

Nowość dostępna jest na rynku od połowy lutego w cenie detalicznej ok. 2,49 zł/szt.

Źródło:

Colian