Zabawki sensoryczne – idealne pierwsze zabawki dla noworodków i niemowląt

Urocza panda zapewni dziecku rozrywkę w domu, na spacerze (przymocowana do wózka) lub w podróży (umieszczona nad fotelikiem). Ma duży wygodny klips, który jest idealny do zamocowania w wózku, nosidełku, bujaku czy foteliku samochodowym.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Sensoryczna karuzela podróżna BabiesBoo

Sensoryczna karuzela podróżna BabiesBoo

Ma 4 elementy sensoryczne, w tym lusterko, grzechotkę i gryzak, które angażują zmysły dzieci i ćwiczą umiejętności motoryczne. Panda jest zrobiona z memory foam, który jest bardzo ciekawy w dotyku i zachowuje kształt przy ściskaniu.

Cena: 63,99 zł

———

———

https://canpolbabies.com/pl_PL/canpol-babies-sensoryczna-karuzela-podrozna-babiesboo-p2430408

Sensoryczna zawieszka do wózka BabiesBoo

Bestsellerowa pierwsza zabawka dla niemowląt, która umili podróż każdego dziecka. Idealna do wózka i fotelika samochodowego – plastikowe obręcze umożliwiają łatwy montaż.

Każdy z elementów zawieszki posiada inną funkcję – dzwoneczek z kokardką wydobywa delikatne dźwięki, miękka pluszowa panda, wykonana z przyjemnego materiały memory foam w dotyku i miękkiego materiału, zachowującego kształt przy ściskaniu, lusterko otoczone kolorowymi metkami z grzechotką oraz dwa listki – jeden przyjemnie szeleści, a gryzak przyniesie ulgę podczas ząbkowania.

Cena: 58,99 zł

Sensoryczna zawieszka do wózka BabiesBoo
Fot. Canpol Babies
Sensoryczna książeczka manipulacyjna BabiesBoo PANDA
Fot. Canpol Babies

Sensoryczna książeczka manipulacyjna BabiesBoo PANDA

To idealna pierwsza lektura dla maluszka. Opowiada historię jednego dnia z życia pandy – głównej bohaterki, która jest zawieszona na tasiemce w formie maskotki, pozwalającej na „ożywienie”, dzięki poruszaniu pomiędzy stronami i pokazywaniu zwierzątka w różnych, codziennych sytuacjach.

Książeczka posiada wiele elementów interaktywnych jak szelesty, gryzak oraz inne struktury, które zwracają uwagę dziecka i wspomagają jego naturalny rozwój, aktywizując zmysł wzroku, dotyku i słuchu oraz ćwicząc zdolności manualne i koordynację ręka-oko. Kolorowe obrazki oraz miłe buźki w formie maski wspierają rodzica w zabawie z dzieckiem oraz pobudzają dziecięcą wyobraźnię i kreatywność.

Cena: 144,99 zł

Sensoryczna karuzela z pozytywką/Bluetooth BabiesBoo

Wyjątkowa karuzela sensoryczna z pewnością zaciekawi maluszka w ciągu dnia, a także stworzy przyjemną i spokojną atmosferę sprzyjającą zasypianiu. Zawiera 11 różnorodnych melodii, które może grać nieprzerwanie przez 60 minut m.in. biały szum, odgłosy fal morskich i mew, deszczu, szum lasów i ptaków, 6 kołysanek oraz muzykę klasyczną. Wbudowana funkcja Bluetooth umożliwi włączanie dziecku jego ulubionych melodii czy bajek. Urządzenie oferuje 3 tryby pracy: ruch, ruch i muzyka oraz muzyka. Karuzela posiada łatwy i intuicyjny panel sterowania, a także regulację głośności, co pozwala jak dostosować do preferencji dziecka.

Na karuzeli umieszczonych jest 6 różnych zabawek, z których 3 urocze zwierzaki zwrócone są w stronę maluszka, a kontrastowe kolory pobudzają jego wyobraźnię. Dodatkowo, duże lusterko na całej średnicy umożliwia dziecku obserwowanie swojej twarzy, co wzbudza jego ciekawość.

Cena: 229 zł

Fot. Canpol Babies
Sensoryczna zabawka z gryzakiem i grzechotką BabiesBoo
Fot. Canpol Babies

Sensoryczna zabawka z gryzakiem i grzechotką BabiesBoo

Uroczy sensoryczny gryzak z grzechotką to niezastąpiony towarzysz rozwoju dziecka i idealna zabawka w etapie, gdy maluch wkłada zabawki do buzi. Przyjazna buzia pandy w kontrastowych kolorach na pewno przyciągnie uwagę dziecka, a miękki gryzak wyposażony w wypustki, przyniesie ulgę podczas ząbkowania.

Zabawka wspomaga również trening chwytania – jest nie tylko lekka, ale również doskonale dopasowana do małych, dziecięcych rączek. Przy potrząsaniu wydaje delikatne, przyjemne dla ucha dźwięki, a drobne ziarenka umieszczone w łapkach gryzaka stanowią stymulujący element, rozwijając zdolności sensoryczne dziecka. Z każdym dotykiem, dźwiękiem i chwilą zabawy, gryzak sensoryczny otwiera przed maluszkiem fascynujący świat bodźców, czyniąc każdą chwilę wyjątkową i rozwijającą.

Cena: 31,99 zł

Sensoryczna mata edukacyjna z lusterkiem BabiesBoo

Sensoryczna mata edukacyjna z lusterkiem to niezastąpione narzędzie do odkrywania fascynującego świata przez najmłodszych. Zróżnicowane tekstury materiałów, intensywne kolory i delikatne dźwięki stanowią rozwijającą rozrywkę, otwierając zmysły maluszka już od pierwszych chwil życia.

Wyposażona w elementy interaktywne jak grzechotki, szelesty, gryzaki oraz 6 zabawek w formie przyjaznych zwierzaków, nie tylko dostarczają radości, ale także wspomagają rozwój zdolności ruchowych, wzmacniają mięśnie i ćwiczą zdolności manualne dziecka.

Mata jest wykonana z lekkiego materiału, a przy tym jest lekka i łatwo ją zwinąć, dzięki czemu można ją swobodnie przenosić lub zabrać ze sobą w podróż, tworząc dziecięcą przestrzeń wszędzie tam, gdzie się jej potrzebuje. Odpinane elementy pozwalają za to na elastyczne korzystanie z maty, dostosowując ją do potrzeb rosnącego dziecka.

Cena: 299 zł

Sensoryczna mata edukacyjna z lusterkiem BabiesBoo
Fot. Canpol Babies

Źródło:

Canpol Babies