YASUMI Coco Shiro kokosowy masaż ciała na ciepło

Wyobraź sobie masaż ciała ciepłym peelingiem o kokosowym zapachu. Już sama myśl o nim odpręża, relaksuje i uspokaja. A to nic w porównaniu z prawdziwymi doznaniami. Gdy naprawdę skorzystasz z Coco Shiro, poczujesz się jak w raju.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
YASUMI - masaż na ciepło

Ciepły masaż Coco Shiro opiera się na podgrzanym peelingu YASUMI Jasper Glimmer o rajskim zapachu kokosa. Pod wpływem przyjemnej temperatury oraz dotyku wprawnych dłoni doznajesz relaksującej przyjemności. Kokosowy zapach spowija ciało egzotycznym woalem, który podnosi nastrój i daje poczucie bezpieczeństwa. Już w pierwszych minutach masażu przychodzi odprężenie i uczucie błogostanu. Ciało się odpręża, umysł uspokaja, mija stres.

Korzyści dla skóry

Kokosowy masaż na ciepło to ogromna przyjemność dla zmysłów, ale również pożytek dla skóry. Bogata receptura Jasper Glimer jest oparta na naturalnych olejach: kokosowym, winogronowym, brzoskwiniowym. Dzięki temu w trakcie terapii skóra jest intensywnie odżywiana i nawilżana. Dodatek mleczka ze słodkich migdałów wspomaga utrzymanie nawilżenia skóry na wysokim poziomie, poprawia jej elastyczność i jędrność. Kryształki trzcinowego cukru usuwają martwy naskórek oraz dogłębnie oczyszczają. Skóra staje się miękka, gładka jak aksamit, zyskuje piękny, zdrowy koloryt. Ciepły masaż Coco Shiro poleca się osobom, które potrzebują relaksu, ale również tym, którzy potrzebują ujędrnić ciało po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jest też idealny dla kobiet, które szykują się na randkę.

Cena zabiegu na całe ciało – ok. 160 zł/40 minut

Zabieg dostępny w wybranych gabinetach YASUMI w całej Polsce gabinety.yasumi.pl

Źródło:

YASUMI