Wszystko w (przedświątecznym) porządku!

PRZEDŚWIĄTECZNE PORZĄDKI TO WYZWANIE I PRZYKRY OBOWIĄZEK? NIEKONIECZNIE! WSZYSTKO ZALEŻY OD ODPOWIEDNIEGO PODEJŚCIA, PLANU I… POMOCNIKÓW. PODPOWIADAMY, JAK PRZYGOTOWAĆ DOM DO ŚWIĄT SZYBKO I PRZYJEMNIE.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Nerwowa atmosfera związana z porządkami jest niewskazana! Podejdź do zadania ze spokojem. Dobre rozplanowanie pracy to połowa sukcesu. Aby misja zakończyła się pełnym sukcesem wystarczą odpowiednie produkty.

ŁAD(NIE) TU!
To najprostsza droga do uzyskania porządku. Przejdź się po domu i odnieś przedmioty ‘”krzątające” się po pomieszczeniach na ich miejsce. Schowanie ubrań do szafy, złożenie koca, odniesienie kubka po herbacie do kuchni sprawi, że dom wyda się bardziej uporządkowany i przestrzenny.

———

———

KOLEJNOŚĆ DOBRZE ZACHOWANA
Kilka dni przed świętami zacznij od miejsc, które tak szybko się nie ubrudzą, np. umycia drzwi, wyczyszczenia mebli tapicerowanych i bibelotów. Obowiązuje zasada: od ogółu do szczegółu. I od góry do dołu. Sprzątanie możesz rozłożyć też na dni, np. jednego sypiania, w kolejnych łazienka, kuchnia, pokój dzienny.

#ŁAZIENKA
Zacznij od glazury, dopiero potem umyj wannę, umywalkę, armaturę, muszlę klozetową i podłogi. Porządki ułatwi Płyn do mycia łazienki PERFECT HOUSE BATHROOM Profesjonalny płyn do mycia łazienki, który można stosować do: armatury łazienkowej, płytek, fug, kabin prysznicowych i wszystkich powierzchni ceramicznych, plastikowych i akrylowych. Świetnie radzi sobie z kamieniem, osadem z mydła, zaciekami z wody i nalotem na wannie i kabinie prysznicowej.

#KUCHNIA
Przy okazji porządków warto zajrzeć do szafek i wyrzucić produkty po terminie. Następnie wycieramy szafki wewnątrz i fronty, okap, piekarnik, zlew, blat i podłogę. PERFECT HOUSE KITCHEN Profesjonalny płyn do mycia kuchni doskonale sprawdzi się w wszystkich kuchennych porządkach. Z powodzeniem może być wykorzystany do mycia blatów, kuchenki z okapem, płyt indukcyjnych i ceramicznych, lodówki, piekarnika kafelków, zlewozmywaków i koszy na śmieci. Unikalna kompozycja składników, zawartych w płynie do mycia kuchni, pozwala na skuteczne czyszczenie oraz jednoczesne zabezpieczenie powierzchni przed ponownym zabrudzeniem. Wydajny płyn jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, nie rysuje ich oraz delikatnie pielęgnuje i nadaje połysk.

#W (S)POKOJU
W salonie, sypialni, gabinecie, pokojach dzieci zadbaj przede wszystkim od wytarcia mebli, odświeżenia tapicerek, blatach i parapetach. PERFECT HOUSE FURNITURE Profesjonalne mleczko do mycia i pielęgnacji mebli dzięki formule mleczka pozwala uzyskać świeży i piękny wygląd czyszczonych powierzchni, bez powstawania smug, zacieków oraz nieestetycznego nalotu. Mleczko niweluje osadzanie się kurzu i wchłanianie wody oraz zabezpiecza powierzchnię przed zabrudzeniami, dodatkowo delikatnie je nabłyszcza i pielęgnuje. Posiada starannie skomponowany zapach dla świeżości Twoich wnętrz! Znaczącym atutem mleczka do mebli jest niezwykła wydajność i zapach, który utrzymuje się w pomieszczeniu, nadając mu świeży i przyjemny aromat. Jest przeznaczone do mebli drewnianych oraz wykonanych z surowców drewnopodobnych. Na koniec odkurzanie i mycie podłóg.

NA O(D)PORNYCH
Podczas porządków może okazać się, że niektóre plamy i zabrudzenia są trudne do usunięcia. Poradzi sobie z nimi PERFECT HOUSE OIL&GREASE REMOVER Profesjonalny Płyn odtłuszczający do różnego rodzaju powierzchni. Z powodzeniem zastąpi wiele środków czystości. Jego innowacyjna, skoncentrowana formuła została stworzona, by z łatwością usuwać nawet najtłustsze zabrudzenia m.in. z: kuchenek, piekarników, grilli, kominków, mebli tapicerowanych. Podczas porządków we wnętrzu unosić będzie się niezwykła i zmysłowa woń piwonii, przywodząca na myśl perfumy wysokiej jakości, która długo będzie unosić się w powietrzu.

Wszystkie kosmetyki do wnętrz wyróżnia wyjątkowy zapach, dzięki któremu jest im bliżej do eleganckich perfum niż do tradycyjnych środków czystości.

Fot. Platinium Cast Agencja PR

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR