Wspólnie z Mikołajem zatroszcz się o ptaki zimą

Dźwięki najpiękniejszych kolęd, zapach świątecznych drzewek i wyjątkowe bożonarodzeniowe opowieści już w najbliższą sobotę 10 grudnia wypełnią wnętrze Centrum Handlowego Auchan Bielany. Tego dnia dzieci, które wraz z rodzicami wybiorą się na zakupy, będą mogły spędzić czas z Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Gość będzie przekonywał najmłodszych, że w trakcie przedświątecznych przygotowań warto zatroszczyć się o ptaki, które żyją w mieście i podpowie, jak to zrobić. Wstęp wolny!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Na maluchy, które wraz z rodzicami odwiedzą w sobotę 10 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielany, czeka przedświąteczna niespodzianka. Tego dnia będą miały wyjątkową okazję, żeby osobiście spotkać się z Mikołajem. Dostojny gość będzie czekał na maluchy od godziny 10.00 do godziny 17.00.

W świątecznej scenerii, wypełnionej dźwiękami najpiękniejszych kolęd Mikołaj spotka się z maluchami i przeczyta im bożonarodzeniowe baśnie oraz opowieści. To również okazja do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

W tym dniu sympatyczny brodacz będzie także zachęcał maluchy do troski o zwierzęta, a zwłaszcza o ptaki, które żyją w mieście. Wyjaśni, dlaczego w czasie zimy powinniśmy je dokarmiać. Najmłodsi, którzy spotkają się z Mikołajem, otrzymają w prezencie kule wypełnione ziarnami zbóż, m.in. prosem, owsem czy pszenicą. Będzie je można potem wywiesić na balkonie lub w ogrodzie i w ten sposób zapewnić pożywienie na zimę ptakom z sąsiedztwa.

Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich koło Wrocławia w godzinach od 10.00 do 17.00. Wstęp wolny.

O Nhood Polska: Nhood Polska (Nhood Services Poland sp. z o.o.) zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi oraz odpowiada za ich komercjalizację. Firma tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Obecnie zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Ponadto spółka jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 46 tys. mkw. w 28 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan. Nhood Polska rozwija działalność w takich obszarach, jak handel, nieruchomości mieszkaniowe czy biura. Więcej informacji na www.nhood.pl oraz www.linkedin.com/company/nhoodpolska.

O Ceetrus Polska: Ceetrus Polska (Ceetrus Properties Polsdka sp. z o.o.) jest właścicielem 22 Centrów Handlowych Auchan oraz Galerii Łomianki i Galerii Bronowice. Firma dysponuje również portfolio blisko 220 ha terenów inwestycyjnych. Firma powstała w 1976 roku we Francji, a dziś jest obecna w 10 krajach w Europie. W Polsce spółka prowadzi działalność od 1996 roku. Więcej informacji na www.ceetrus.pl, www.landbankceetrus.pl oraz w serwisie LinkedIn www.linkedin.com/company/ceetrus-polska.

Fot. Auchan Retail Polska
O Centrum Handlowym Auchan Bielany:
Centrum Handlowe Auchan Bielany znakiem jakości Oshopping jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku. Ofertę galerii blisko 80 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Carry, New Yorker, Wojas, Lee Wrangler, CCC ponadto w galerii działają też perfumerie, różnorodne punkty usługowe oraz salony wyposażenia i aranżacji wnętrz. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, Media Markt, Empik, Pepco, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Decathlon, salon meblowy Agata i stacja paliw Auchan. Centrum Handlowe Auchan Bielany jest również wygodnym miejscem spotkań i rekreacji. Oferuje różnorodne restauracje i kawiarnie, specjalne miejsca przeznaczone do odpoczynku lub pracy, a także dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi. Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking na blisko 3000 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi oraz ładowarka samochodów elektrycznych, wiaty rowerowe i stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Centrum Handlowe Auchan Bielany jest miejscem spotkań lokalnej społeczności i cyklicznie organizuje wydarzenia specjalne, w tym atrakcje dla rodzin z dziećmi, akcje charytatywne czy zdrowotne. Centrum Handlowe o powierzchni handlowej 39 128 mkw. mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Powstało w 2003 roku, a w 2018 roku zostało odnowione. Obiekt jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-21.00, w soboty w godz. 9.00-21.00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9.30-20.00.

Źródło:

Nhood Polska