Witajcie w całkiem nowej bajce – kolekcja Empiku inspirowana nowym filmem o panu Kleksie

Empik stworzył serię różnorodnych gadżetów, które pomogą przenieść się do zaczarowanego świata Pana Kleksa. Wraz z pojawieniem się w kinach filmu, o którym było głośno na długo przed premierą, w ofercie pojawiły się produkty w dwóch liniach graficznych. Miłośnicy Akademii Pana Kleksa znajdą tu coś dla siebie niezależnie od wieku – w kolekcji znajdują się zarówno przedmioty przydatne w szkole, ale też elementy wyposażenia domu czy garderoby.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Akademia Pana Kleksa

Kolekcja została podzielona na dwie dominujące linie: guziki – czyli najbardziej kojarzący się z Akademią motyw oraz czerwony las – który bliski jest ekranizacji. Można skompletować całą wyprawkę z motywem guzików – tj. praktyczny plecak, nerkę na najpotrzebniejsze przedmioty, piórnik, worek, artykuły piśmiennicze, a nawet skarpetki.

Z kolei linia ozdobiona motylami, charakterystycznymi dla filmu, oferuje m.in. ramki, koce, zegary ścienne, albumy na zdjęcia, kosmetyczki czy lunchboxy. W kolekcji nie zabrakło idealnych na tę porę roku kubków termicznych.

„Akademia pana Kleksa” od wielu lat należy do kanonu literatury dziecięcej. Teraz, po kilkudziesięciu latach, możemy znowu przenieść się do magicznego świata pana Kleksa za sprawą najnowszej produkcji filmowej, a także powstałej z tej okazji limitowanej kolekcji akcesoriów dostępnych wyłącznie w salonach sieci Empik i na Empik.com.

Źródło:

Empik