Wiosenna pielęgnacja w duchu science skincare

SAMA DEKLARACJA, ŻE PRODUKT, PO KTÓRY SIĘGAMY ODMŁADZA, NIWELUJE UPORCZYWY CELLULIT CZY ZAPOBIEGA WYPADANIU WŁOSÓW TO DLA ŚWIADOMYCH KONSUMENTÓW ZA MAŁO. POSZUKUJĄC IDEALNEGO PRODUKTU, OCZEKUJEMY TWARDYCH DANYCH NAUKOWYCH, ŻE WYKORZYSTANE W NIM SKŁADNIKI DZIAŁAJĄ.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
WIOSENNA PIELĘGNACJA W DUCHU SCIENCE SKINCARE_zdjęcie

Wiosna to pora roku, która często obnaża deficyty naszej skóry lub wręcz odwrotnie… brak deficytu kalorycznego w postaci dodatkowych kilogramów lub pomarańczowej skórki na udach. Stan i kondycja naszej skóry często mobilizuje nas do działania i poszukiwania produktów pielęgnacyjnych. Od kilku sezonów mówi się, że o urodę należy dbać holistycznie. A działanie kosmetyków warto wspierać od wewnątrz suplementacją. Skuteczność pielęgnacji zależy od wykorzystanych składników aktywnych, zarówno w przypadku pielęgnacji za pomocą kremów, jak i suplementów. Wybieraj te o udowodnionym działaniu. I co najważniejsze: bądź konsekwentna i uzbrój się w cierpliwość – na efekty często trzeba chwilę poczekać.

CIAŁOPOZYTYWNA

Każde ciało jest piękne, bez wyjątku. Jednak często same jesteśmy jego największymi krytykami. Chcesz popracować nad sylwetką? Nie ma w tym nic złego, ale rób to z głową i uważnością. Nie oczekuj, że jeden tydzień na siłowni i dwa dni trzymania deficytu kalorycznego zniwelują efekt podjadania między posiłkami i dni słodyczy każdego dnia w sezonie zimowym. Ulubione powiedzenie trenerów personalnych: w jeden dzień nie przytyłaś, w jeden też nie schudniesz w punkt oddaje złożoność procesu. W procesie modelowania sylwetki można wspomóc się suplementacją.

———

———Chcesz podkręcić swój metabolizm? Medilâge métabolisme bazuje na Sinetrol® Xpure C1, czyli opatentowanym składniku wytwarzanym z soku, skórki i nasion pomarańczy, grejpfrutów oraz guarany. W skrócie jego działanie przestawia nasz metabolizm na pozyskiwanie energii ze zgromadzonego zapasu tłuszczów, co przekłada się na spadek masy ciała i redukcję wagi. Sinetrol® Xpure C1 posiada również unikalny mechanizm rozdrabniania tłuszczu FatShredding Technology™, skutkujący zmniejszeniem objętości adipocytów. Zgodnie z opublikowanymi wynikami badań suplementacja 2 kapsułkami Sinetrol® Xpure C1 dziennie pozwala w ciągu 12 tygodniu poprawić sylwetkę poprzez redukcję obwodu talii i bioder.

SPRAWDŹ: Medilâge métabolisme 429 ZŁ/60 kapsułek

Medilâge métabolismeJeśli przeszkadza ci pomarańczowa skórka na udach, możesz wesprzeć się suplementacją. Medilâge anti-cellulite bazuje na liofilizowanym koncentracie soku z francuskiej odmiany melona kantalupa (Dimpless®). To pierwsza podawana doustnie substancja z klinicznie udowodnioną skutecznością działania na cellulit. Ma opatentowany proces pozyskania i proces powlekania, co sprawia, że jest w pełni chroniony w drodze do komórki i w 100% bioaktywny. Ten suplement zawiera także Sinetrol® Xpure C1 (ten sam, co jest w Medilâge métabolisme), który przestawia metabolizm na pozyskiwanie energii ze zgromadzonego zapasu tłuszczów, co przekłada się na spadek masy ciała i redukcję wagi. Cellulit na udach, brzuchu i pupie jest mniej widoczny i tracimy centymetry w obwodzie talii i bioder.

SPRAWDŹ: Medilâge anti-cellulite 495 ZŁ/90 kapsułek

O WŁOSIE!

Niedobory witamin i minerałów mogą powodować nadmierne wypadanie włosów wiosną. Poza tym zbyt mała ilość światła słonecznego oraz świeżego powietrza może przekładać się na kondycję organizmu, a w rezultacie na stan włosów. Marka Medilâge ma swojej ofercie dwa suplementy diety mające za zadanie ograniczyć wypadanie włosów – jeden dla kobiet, drugi dla mężczyzn.Medilâge cheveux femme zawiera AnaGain™ Nu, czyli ekstrakt z pędów grochu zwyczajnego uprawianego w pobliżu Jeziora Bodeńskiego (jak wynika z badań, suplementacja nim przyczynia się do redukcji wypadania włosów o 33,9 proc. w ciągu miesiąca), Keranat™, czyli ekstrakt z nasion prosa (zgodnie z badaniami klinicznymi, 91 proc. uczestników po jego zastosowaniu zaobserwowało spadek wypadania włosów o 50 proc.), oraz krzemionkę – składnik budulcowy naturalnie występujący w tkance łącznej (tutaj pochodzi z pędów bambusa).

SPRAWDŹ: Medilâge cheveux femme 473 ZŁ/30 kapsułekZ kolei Medilâge cheveux homme, to specjalistyczny preparat przeznaczony dla mężczyzn, ukierunkowany na przeciwdziałanie wypadania włosów wykorzystuje przede wszystkim PhytoPin®, substancję uzyskaną z pnia drzewa sosnowego z lasu Landes, która hamuje aktywność enzymu 5-alfa-reduktazy związanej z łysieniem androgenowym i przyspiesza cykl wzrostu włosów. Ponadto w formule tego preparatu znajdziemy też Keranat™ oraz krzemionkę uzyskaną z ekstraktu pędów bambusowych.

SPRAWDŹ: Medilâge cheveux homme 473 ZŁ/30 kapsułek

SLOW AGNING

Współczesna szeroko pojęta kultura i styl życia (na szczęście!) odchodzą od kultu młodości walki z czasem za wszelką cenę. Wiek to tylko umowna liczba, a upływający czas może być naszym sprzymierzeńcem. Stan i wygląd naszej skóry to wypadkowa: stylu życia, pielęgnacji i nawyków. Możemy ją wspierać też od wewnątrz. Medilâge anti âge to formuła łącząca dwa opatentowane składniki: AstaPure®Arava i TetraSOD®, które w duecie wpływają na zmniejszenie liczby zmarszczek oraz poprawiają nawilżenie i elastyczność skóry. AstaPure ® Arava to bogaty w unikalne składniki ekstrakt z alg Haematococcus pluvialis uprawianych w ekstremalnych warunkach pustyni Arava. Zawarta w algach Arava astaksantyna chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i światła niebieskiego. Zabezpiecza również DNA białek i lipidów przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi oraz szkodliwym wpływem środowiska.

Dodatkowo działa synergistycznie, nasilając działanie innych przeciwutleniaczy, takich jak witaminy E i C. Testy potwierdzają, że hamuje ona uszkodzenia komórek spowodowane wolnymi rodnikami i ekspozycją na promieniowanie UV. Z kolei Tetra SOD® to składnik pozyskiwany ze sproszkowanych alg Tetradelmis Chuii pochodzących z Parku Narodowego Doñana na południu Hiszpanii. Używa się do tego chronionej patentem, specjalistycznej technologii. To enzym wytwarzany przez organizm ludzki. Wraz z wiekiem jego poziom gwałtownie spada, osłabiając tym samym mechanizm naturalnej obrony antyoksydacyjnej organizmu. Wyniki kilkuset badań ujawniły, że wiele zaburzeń dotyczących wszystkich tkanek jest bezpośrednio związanych z niskim poziomem SOD. Można do nich zaliczyć wypadanie włosów, zaburzenia pamięci, trądzik, problemy ze wzrokiem, bóle stawów, niepłodność, starzenie się skóry, włóknienie tkanek. Tetra SOD® jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, obdarzonym potężną mocą dezaktywacji wolnych rodników. Chroni praktycznie każdą komórkę przed ich toksycznym działaniem, w tym przed szkodliwym promieniowaniem UVB. Warto też zaznaczyć, że TetraSOD® jest unikalnym składnikiem morskim, który jest uprawiany w technologii chronionej patentem, bez użycia chemicznego procesu ekstrakcji lub koncentracji.

SPRAWDŹ: Medilâge anti âge 495 ZŁ/30 kapsułek

Medilâge anti âge

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR