Wielka trasa dla małych pacjentów – Race’n’Raise 2022

Zespół Logicor wraz z partnerami biznesowymi zorganizował wyścig kolarski i tym samym zebrał 30000 złotych dla Fundacji K.I.D.S., dziecięcej organizacji charytatywnej, która koncentruje się na poprawie doświadczenia szpitalnego małych pacjentów. Dla większości uczestników była to najdłuższa kolarska trasa w życiu.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Logicor zorganizował „Race’n’Raise” – amatorski i charytatywny wyścig kolarski, składający się z trzech etapów (145 km, 85 km i 70 km) o łącznej długości 300 km, w sercu Borów Tucholskich w północnej Polsce.

Cel był prosty, ale niezwykle istotny – pokonać jak najwięcej zaplanowanej trasy. Za każdy kilometr przejechany przez poszczególnego uczestnika, Logicor przekazał 5 zł na Fundację K.I.D.S., która tworzy „szpital przyszłości” dla dzieci i tych, którzy walczą o ich zdrowie. Fundusze zebrane w tym roku sfinansują projekt terapeutyczny dla dzieci i rodziców.

Katarzyna Rokosz, Project Leader w K.I.D.S. Foundation, powiedziała:

„Po raz kolejny Logicor wspiera Fundację K.I.D.S. w realizacji projektów mających na celu pomoc małym pacjentom w całym kraju. W tym roku, dzięki środkom zebranym podczas Race’n’Raise 2022, Fundacja K.I.D.S. będzie mogła zrealizować projekt terapeutyczny skierowany do dzieci oraz ich rodziców. Fundacja przygotuje bajki oraz audiobooki, które przekazane małym pacjentom, pozwolą oswoić się im z sytuacją panującą w szpitalu”.

Michał Ptaszyński, Country Manager w Logicor Polska powiedział:

„Bardzo cieszymy się z rezultatu naszej inicjatywy charytatywnej Race’n’Raise, wspierającej Fundację K.I.D.S. Chciałbym podziękować wszystkim naszym partnerom biznesowym za ich niesamowity wysiłek sportowy – wierzę, że będzie miał on pozytywny wpływ i pomoże młodym pacjentom w >>szpitalu przyszłości<<”.

Logicor jest jednym z największych właścicieli i zarządców nowoczesnych obiektów logistycznych i centrów dystrybucyjnych w Europie. Według stanu na dzień 31 grudnia 2021 Logicor dysponuje portfelem 598 wysokiej jakości obiektów o powierzchni najmu wynoszącej 13,7 miliona metrów kwadratowych, zlokalizowanych na kluczowych rynkach logistycznych w Europie. Logicor ma siedzibę w Londynie i Luksemburgu. www.logicor.eu

Fundacja K.I.D.S. (Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali) patrzy na szpitale oczami małych pacjentów, ich rodziców, lekarzy i pielęgniarek. Wspiera ich w codziennej walce z chorobą. Fundacja K.I.D.S. wprowadza innowacyjne rozwiązania, które zwiększają komfort pracy personelu medycznego, redukują stres u pacjentów, pozwalają przyspieszyć procedury, a także zmieniają całe doświadczenie związane ze szpitalem. https://kids.org.pl/

Źródło informacji: Logicor

Źródło:

MediaRoom