Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy x Medicine

Ta zima jest bardzo wyjątkowa dzięki kolekcji, którą Medicine stworzyło razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na jej 31. Finał. Włącz się do akcji i pomagaj!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Medicine
Fot. Medicine
Fot. Medicine

Wybierając swoje ulubione modele, wspierasz cel 31. Finału WOŚP. 15% dochodu ze sprzedaży kolekcji Medicine przekaże Fundacji, która w tym roku gra pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych!”. Cel jest szczytny, warto dołączyć!

„Wielkie dzięki, że mogliśmy się podzielić naszymi kolorowymi projektami z Medicine. Marka wzięła z nich całymi garściami to, co najbardziej energetyczne i przyjazne dla oka, i zrobiła z tego coś, co po prostu przylega cudowną atmosferą naszej Fundacji do każdego – dużego czy małego. Marka Medicine zrobiła to na piątkę z plusem” – mówi Jurek Owsiak.

Fot. Medicine
Fot. Medicine
Fot. Medicine

Kolekcja jest dostępna w salonach stacjonarnych marki oraz online na wearmedicine.com. To różnorodne propozycje stworzone dla niej i dla niego, które pokolorują zimowy krajobraz za oknem i dodadzą energii – za sprawą energetycznych printów nie przejdziesz niezauważony!

Sprawdź produkty oznaczone charakterystycznym czerwonym serduszkiem. Czekają na Ciebie bluzy, koszule, T-shirty, sukienki, spódnice. Nosząc je, inspirujesz innych do pomagania.

Kolekcja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy x Medicine to także gama akcesoriów pełnych intensywnych barw w sam raz na zimowy czas. Czapki, plecaki, torby bawełniane, chusty, uzupełnią każdy nietuzinkowy look. Znajdź coś w sam raz dla siebie, co podkreśli Twój styl.

Nie czekaj, przyłącz się do akcji i razem z Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy x Medicine zrób coś dobrego dla innych. Wspólnymi siłami można zdziałać prawdziwe cuda!

Medicine włącza się w 31. Finał WOŚP, który odbędzie się już 29.01.23!

Dołączysz?

Fot. Medicine
Fot. Medicine
Fot. Medicine

Źródło:

Medicine