Weź udział w świątecznym konkursie i ciesz się super nagrodami pod choinkę!

Marka L.O.L. Surprise z początkiem grudnia wystartowała ze świątecznym konkursem „Kalendarz marzeń”, który jest prawdziwą gratką dla wszystkich wielbicieli tych kultowych zabawek. Dzięki stworzonemu kalendarzowi adwentowemu, każdego dnia aż do Wigilii, można zgarnąć nową, wyjątkową nagrodę niespodziankę z produktami z najnowszych serii. Ponadto do wygrania także vouchery do sklepu Smyk o wartości 150 i 1000 złotych! Wystarczy odrobina chęci i kreatywności, aby w tym roku znaleźć pod choinką dodatkowy prezent!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Kalendarz marzen´ L.O.L. Surprise

Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia może być ekscytujące! Wszystko za sprawą specjalnie przygotowanego kalendarza adwentowego oraz wyjątkowego konkursu marki należącej do rodziny MGA Entertainment. Każdy dzień to inna nagroda niespodzianka dla uczestników. Jest o co grać, bowiem w puli znajdują się kultowe lalki L.O.L. Surprise, z unikatowych, najnowszych kolekcji oraz vouchery do sklepów Smyk o wartości 150 oraz 1000 złotych, które możesz wydać na dowolne produkty z oferty.

Główna akcja konkursowa toczy się od 1.12 do 24.12 na przygotowanej stronie pod adresem: https://lolkonkurs.pl. W celu wzięcia udziału w konkursie, wystarczy wybrać jeden z trzech projektów, napisać kreatywny list do św. Mikołaja i podzielić się swoimi marzeniami przy pomocy kreatora online na stronie, a następnie wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy. Najbardziej kreatywne zgłoszenia w wybranym dniu zostaną nagrodzone.

Konkurs „Kalendarz marzeń” marki L.O.L. Surprise to znakomity przykład tego, jak marki zabawkowe mogą angażować swoich klientów w kreatywne działania. Kalendarz adwentowy w połączeniu z konkursem to nie tylko okazja do wygrania atrakcyjnych nagród, ale także sposób na budowanie emocjonalnego związku między marką a konsumentami, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Jest to również doskonała okazja do promocji najnowszych produktów, takich jak L.O.L. Surprise Tweens Swap czy L.O.L. Magic Flyers. Zabawki te, będące w ofercie konkursowej, są nie tylko atrakcyjne dla dzieci, ale również odzwierciedlają najnowsze trendy w branży zabawkowej. Dzięki temu rodzice i dzieci mogą odkrywać razem nowości i wspólnie cieszyć się magią Świąt Bożego Narodzenia – mówi Katarzyna Spieszko, Marketing Manager, MGA Entertainment Poland.

Komisja Konkursowa dokona wyboru Laureatów, oceniając Zadanie Konkursowe z uwzględnieniem takich kryteriów jak: zgodność z tematyką, oryginalność, kreatywność i pomysłowość Prac Konkursowych oraz walory językowe. Ogłoszenie wyników Konkursu (Laureatów) nastąpi poprzez publikację na Stronie internetowej zwycięskich Prac Konkursowych. Ponadto, Laureat zostanie poinformowany o prawie do otrzymania Nagrody za pośrednictwem wiadomości wysłanej na adres e-mail podany w procesie zgłoszenia uczestnictwa w Konkursie.

MGA
MGA Entertainment jest jedną z najszybciej rozwijających się i największych prywatnych firm zajmujących się zabawkami oraz rozrywką na świecie. Firma z siedzibą w Los Angeles i biurami na całym świecie tworzy innowacyjne, zastrzeżone i licencjonowane produkty konsumenckie oraz rozrywkowe, w tym zabawki, gry, lalki, odzież, elektronikę użytkową, elementy wystroju domu, artykuły papiernicze, artykuły sportowe, filmy i seriale telewizyjne. Rodzina MGA obejmuje wielokrotnie nagradzane marki, takie jak L.O.L. Surprise!™, Little Tikes®, Rainbow High™, Shadow High™, Bratz®, Miniverse™ MGA, Fluffie Stuffiez™, Na! Na! Na! Surprise™, Micro Games of America™, Baby born® Surprise and Zapf Creation®. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.mgae.com oraz w social mediach: LinkedIn, Twitter i Facebook. 

Źródło:

MGA