Walentynkowy alert

W tym roku Walentynki nadają całkowicie nowego znaczenia stwierdzeniu: It’s a match. Bo jeśli chodzi o miłość i bieliznę – te najlepsze połączenia są często zupełnie nieoczekiwane. Podobnie jeśli chodzi o to, kogo lub co kochasz – tu nie ma dobrych ani złych wyborów. Najwspanialsze w nich jest właśnie to, że są absolutnie nieprzewidywalne. To celebracja miłości we wszystkich jej odsłonach.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Triumph_Kolekcja STYLE LAB_Walentynki 2024

Każde takie niespodziewane połączenie opowiada historię, która jest szczególna dla Ciebie. Indywidualna i w Twoim wyjątkowym stylu. W lutym pozwól ponieść się nieoczywistym i zaskakującym wyborom!

#ItsPersonal

———

———

***

W sezonie wiosna/lato’24 Triumph kontynuuje wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz rozwija zarówno istniejące, jak i nowe linie produktów, które rewolucjonizują pojęcie nowoczesnej bielizny. Marka kładzie nacisk na dopasowanie jej do różnorodnych typów kobiecych sylwetek oraz zaspokojenie indywidualnych preferencji i zróżnicowanych stylów życia kobiet.

Przykładem takiego podejścia są nowe, inspirowane trendami linie: Harmony Spotlight i Mysterious Spotlight. To kolekcje nowoczesnej i niezwykle modowej bielizny, które odważnie wychodzą z ukrycia, zachęcając do noszenia underwearu jako widocznej części stroju. A wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

MYSTERIOUS SPOTLIGHT

To kolekcja nowoczesnej i niezwykle modowej bielizny, która odważnie wychodzi z ukrycia, zachęcając do noszenia underwearu jako widocznej części stroju. Doskonale łączy wyrafinowany styl i zmysłowy design. Projekty biustonoszy, majtek i body bazują na grze prześwitujących fragmentów tkaniny z wyrafinowanymi detalami z taśm i pasków. Wszystko po to, aby stworzyć uwodzicielską sylwetkę, jednocześnie zapewniając bezkonkurencyjny komfort.

HARMONY SPOTLIGHT

Linia bielizny, która charakteryzuje się rozciągliwą żakardową koronką, w tym sezonie została uzupełniona o stylowe body zaprojektowane z przezroczystej tkaniny z graficznym motywem, który doskonale łączy zmysłowy wygląd z nowoczesną kobiecością. Można je nosić jako bieliznę lub stworzyć z niego niepowtarzalną stylizację, która pozwoli Ci wyróżnić się i podkreślić Twoją osobowość.

***

PEŁNĄ OFERTĘ PRODUKTÓW Z KOLEKCJI WALENTYNKOWEJ MARKI TRIUMPH

ZNAJDĄ PAŃSTWO NA STRONIE: https://pl.triumph.com/

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR