Walentynki z nutką oryginalności: bukiet, który inspiruje do kreatywności

Warszawa, 1 lutego 2024 – Wraz z nadchodzącymi Walentynkami, Grupa LEGO® zachęca do odkrycia na nowo prezentów symbolizujących to wyjątkowe uczucie. Zamiast ulotnego piękna bukietu, który więdnie z czasem, można zaskoczyć swoich bliskich czymś, co nie tylko cieszy oko, ale także pozwala na wspólną kreację walentynkowego bukietu.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
bukiet róż z LEGO
Zdaniem dorosłych Polaków biorących udział w badaniu LEGO Play Well 2022 Adults Study* zabawa klockami LEGO niesie za sobą szereg korzyści w codziennym życiu. Wg 88% ankietowanych kreowanie kolejnych budowli pozwala się relaksować, a zdaniem 83% pytanych osób – zwiększa kreatywność. Co ważne, klocki LEGO mogą stać się także okazją do odkręcenia się z codziennego wiru służbowych obowiązków, na co wskazało 87% ankietowanych, a dla 74% osób – jest to okazja do zachowania młodości ducha.

„Uważamy, że najlepsze prezenty to te, które tworzą trwałe wspomnienia i pozwalają otworzyć nam przestrzeń do wspólnego spędzenia czasu w kreatywny sposób. Zestawy LEGO Botanicals mogą stać się właśnie okazją do tego, żeby tegoroczne Walentynki oraz inne okazje, nie były świętem samym w sobie, lecz zaproszeniem do wspólnej kreatywność” – Maciej Selinski, CEO LEGO Polska.

Zbliżające się Walentynki mogą stać się, dzięki kolekcji LEGO Botanicals, czymś więcej, aniżeli tylko chwilowym obdarowaniem ukochanej osoby bukietem kwiatów. Skutkiem wyjścia poza dotychczasowe schematy będzie uradowana twarz kogoś bliskiego, który w momencie rozpakowania zestawu zdaje sobie sprawę z możliwości wspólnego kreowania idealnego bukietu symbolizującego dzień zakochanych.

Zestawy wchodzące w skład kolekcji LEGO Botanical:

LEGO Icons Bukiet Róż (10328)

Budowanie tego bukietu LEGO jest czystą przyjemnością. To tuzin czerwonych róż, w tym cztery w pełnym rozkwicie, cztery kwitnące i cztery pąki z długimi zielonymi łodygami do ułożenia w wazonie, a także cztery gałązki białych gipsówek z małymi białymi kwiatami. Bukiet będzie stanowił elegancką ozdobę każdego wnętrza.

LEGO Icons Bukiet Kwiatów Polnych (10313)

Wręczanie i otrzymywanie kwiatów zawsze sprawia radość, a ten model bukietu dodaje element ponadczasowości do tego sezonowego upominku. Dlaczego nie uczcić wyjątkowej okazji, wysyłając bliskiej osobie kwiaty, które nigdy nie zwiędną ani nie trzeba czekać na ich wiosenny rozkwit? Bukiet Kwiatów Polnych zawiera 8 gatunków kwiatów, które zasieją radość w każdym pomieszczeniu, w którym się znajdą.

LEGO Orchidea (10311)

Zestaw pozwala stworzyć unikalny roślinny wystrój w domu. Inspirowany prawdziwymi orchideami model ma pięć liści u podstawy oraz dwa ruchome korzenie powietrzne, które nadają roślinie realistyczny wygląd. Czas spędzony przy składaniu tego modelu pozwala rozwinąć swoją kreatywność widząc jak piękna orchidea rośnie w naszych dłoniach.

*O raporcie LEGO® Play Well 2022 Adults Study

Wnioski i dane przedstawione w raporcie LEGO Play Well oparte są na 15-minutowej internetowej ankiecie ilościowej przeprowadzonej wśród osób w wieku 18+ z ponad 33 krajów między lutym a marcem 2022 roku. Podczas badania zwrócono również uwagę na zakres wieku i płci. Ankieta obejmowała odpowiedzi ponad 33 400 dorosłych w tym ponad 1000 z Polski.

LEGO
Misją Grupy LEGO jest inspirowanie i rozwijanie przyszłych projektantów i konstruktorów poprzez zabawę. System zabawy LEGO, którego fundamentem są klocki LEGO, pozwala dzieciom i fanom budować i przebudowywać wszystko to, co potrafią sobie wyobrazić. Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932 r. przez Olego Kirka Kristiansena. Nazwa firmy pochodzi od dwóch duńskich słów LEg GOdt, które oznaczają „baw się dobrze”. Dzisiaj Grupa LEGO wciąż jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Billund, ale jej produkty są sprzedawane w ponad 130 krajach świata.

Źródło:

LEGO