Wakacyjny konkurs – kup Neboa, ratuj żółwie i wygrywaj

Razem z Neboa odkryj ocean możliwości, dzięki którym każdego dnia możesz zatroszczyć się o los wodnych stworzeń. Weź udział w konkursie, ratuj żółwie morskie i wygrywaj atrakcyjne nagrody.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
konkurs - ratuj żółwie

Tego lata baw się dobrze razem z Neboa, a do tego wspieraj ochronę morskich zwierząt. Już 9 lipca startuje wakacyjny konkurs, w którym kupując produkty marki, nie tylko zyskujesz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, lecz także wspierasz podopiecznych ośrodka naukowego Loggerhead Marinelife Center na Florydzie. Przekazane przez Neboa środki finansowe zostaną przeznaczone na leczenie, rekonwalescencję oraz pomoc żółwiom morskim z gatunku Karetta w powrocie do środowiska naturalnego, a także na ochronę ich gniazd lęgowych i kolejne adopcje.

Na zwycięzców konkursu czeka ponad 150 nagród , w tym bon „wakacje pod palmami” o wartości 20 000 zł, 50 bluz Respect the Nature oraz 100 ekotoreb wypełnionych kosmetykami Neboa.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dokonać zakupu kosmetyków Neboa w sieci Rossmann, a następnie zarejestrować paragon na stronie www.neboa.pl

Konkurs potrwa do 8 sierpnia. Dodatkowo , w okresie jego trwania, w dniach 23 lipca – 8 sierpnia produkty Neboa będą dostępne w promocji MEGA.

Wybierając kosmetyki Neboa, każdy włącza się w ochronę środowiska, bo do produkcji opakowań szamponów, odżywek czy masek wykorzystywany jest plastik pochodzący z recyklingu, który w 100% nadaje się do ponownego przetworzenia. Neboa jest oficjalnym partnerem Plastic Bank – międzynarodowej organizacji, która wspiera ruch Social Recycling, a także angażuje się także aktywnie w działania Fundacji MARE, takie jak sprzątanie bałtyckich plaż, czy oczyszczanie wód ze śmieci poprzez ufundowanie kosza morskiego PortBin.

Neboa
NEBOA to polska marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i ciała. Jej produkty są tworzone zgodnie z filozofią Respect the Nature, która towarzyszy marce na wszystkich obszarach istnienia: od opracowania wegańskich i naturalnych receptur, poprzez opakowania stworzone w duchu less waste, na realnych działaniach na rzecz oczyszczania mórz i oceanów kończąc. Wszystkie kosmetyki Neboa posiadają certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan. Jako oficjalny partner Fundacji MARE, a także fundator specjalistycznego kosza PortBin, który oczyszcza Bałtyk z plastiku, Neboa dba o przyszłość polskiego morza i nieustannie poszukuje nowych możliwości ochrony jego cennych zasobów. Portfolio produktowe marki obejmuje 19 kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz 6 żeli pod prysznic. Kosmetyki Neboa są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann.
Neboa logo

Źródło:

Neboa