W sylwestra stawiamy na sprawdzone fryzury, eksperymenty zostawiamy na nowy rok

Na kilka dni przed sylwestrową nocą szukamy w sieci inspiracji, zastanawiamy się jakie fryzury będą modne podczas tegorocznego sylwestra. Jedno jest pewne, wszystkie fryzury z pewnością rozświetlą każdą imprezę. Stawiając na kreatywność i indywidualizm, stylizacje na ostatnią noc roku 2023 obiecują być niezapomniane. O tegoroczne trendy sylwestrowe zapytaliśmy Dejva Architekta Fryzur- fryzjera, ambasadora marki OnlyBio.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
fryzura na Sylwestra

Jakie są najnowsze trendy wśród tegorocznych fryzur sylwestrowych?

Niezmiennie jedną z najpopularniejszych fryzur są delikatne fale i loki, zarówno luźno rozpuszczone jak i upięte w formie kucyka.

———

———

Czy istnieją konkretne style czy cięcia, które zyskają na popularności wśród klientów na sylwestra?

Na sylwestra większość osób raczej stawia na sprawdzone formy fryzury, w których czują się pewnie a eksperymenty wizerunkowe zostawiają na początek nowego roku.

Czy widzisz jakieś inspiracje z poprzednich lat, które wracają do łask na sylwestra?

Ostatnie lata zdominowały formy gładkie, inspirowane początkiem lat 30 XX wieku. Na zabawach sylwestrowych coraz częściej można ujrzeć fale wyciskane na mokro lub gładko zaczesywane i upięte włosy.

Jakie są najlepsze fryzury dla różnych długości włosów krótkich, średnich i długich?

Przy krótkich włosach dobrze sprawdzają się mocno dynamiczne formy, w tzw. „bałaganie artystycznym”, dzięki temu nie musimy się obawiać, iż przy dużej ilości zabawy popsujemy idealnie wystylizowaną fryzurę – tutaj stawiamy na luz. Średniej długości włosy najlepiej wyglądają rozpuszczone, gdyż są często zbyt krótkie by je upiąć, ale zbyt długie by je podnieść. Przy włosach długich duże znaczenie ma nasza kreacja sylwestrowa. Gdy stawiamy na zakrytą górę warto włosy upiąć by nie powodować zbyt dużego zamieszania w okolicach ramion, natomiast jeśli nasze ramiona będą odkryte, wtedy warto delikatnie wypełnić tą przestrzeń luźno upiętym kokiem lub luźno rozpuszczonymi włosami.

Jakie produkty do stylizacji włosów polecasz klientom na sylwestra, aby utrzymać fryzurę w doskonałej kondycji przez całą imprezę?

Must have przy każdej imprezie, to olejek zabezpieczający włosy, np. Hair in Balance OnlyBio. Dzięki niemu będziemy mogli szybko pozbyć się elektryzowania czy puszenia się włosów. Dodatkowo odrobina olejku doda blasku naszym włosom, co świetnie będzie wyglądać na sylwestrowych fotkach.

Jeśli włosy nie są w najlepszej kondycji, jaką pielęgnację poleciłbyś na kilka dni przed sylwestrem, aby zachwycały podczas tej ostatniej nocy w roku?

Jest to trudny temat, gdyż wiadomo, że świetny look włosowy wymaga czasu jednak jest pewien sposób by troszkę „oszukać” rzeczywistość i chwilowo przywrócić blask włosów. Warto przy ostatnich myciach użyć maski ratunkowej, np. Hair in Balance OnlyBio do każdej porowatości włosów, która dzięki emolientowo-silikonowej formule nada im blasku, elastyczności i zmniejszy ich puszenie.

Fot. OnlyBio
Fot. OnlyBio
OnlyBio
OnlyBio.life to polska firma produkująca naturalne kosmetyki. Wprowadziła na rynek produkty do pielęgnacji włosów -serię Hair in Balance, która stała się hitem włosomaniaczek i tym samym wykreowała modę na świadomą pielęgnację. Seria Hair in Balance, to kosmetyki do świadomej pielęgnacji włosów m.in.: szampony i odżywki do mycia metodą OMO, maski i oleje do olejowania włosów zgodne z porowatością włosów, wcierki pobudzające wzrost włosów czy peelingi do skóry głowy, a także stylizatory i aktywatory do włosów kręconych, dzięki którym można wydobyć piękny skręt włosów. Marka na swoich kanałach social media intensywnie prowadzi działania uświadamiające i edukujące jak pielęgnować świadomie włosy, jak dobrać odpowiednie produkty do rodzaju włosów i skóry głowy. Jak stworzyć kompleksowe pielęgnacyjne zabiegi w domowym zaciszu, które wpłyną na kondycję i zdrowie włosów. Na swojej stronie internetowej uruchomiła quiz: https://onlybio.life/quiz/, który ma na celu pomoc w określeniu rodzaju włosów i dobraniu odpowie

Źródło:

OnlyBio